Dabar populiaru
Publikuota: 2013 sausio 5d. 19:06 , atnaujinta: 2013 sausio 5d. 20:31

Liūdnai pagarsėjusiame Denverio priemiestyje – vėl neramu: per įkaitų dramą žuvo 4 žmonės

Kol kas neaišku, kas sužalojo vyrą.
Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr. / Ginkluotas vyras.

JAV Denverio priemiestyje Auroroje – ir vėl neramumai. Viename iš gyvenamųjų namų ginkluotas vyras paėmė kelis įkaitus, praneša denverpost.com

Anot policijos, ankstų rytą name girdėjosi šūviai.

Nuotraukas iš įvykio vietos galite pamatyti čia.

Kiek anksčiau pranešta, kad teisėsaugininkai bandė derėtis su nusikaltėliu, tačiau nei apie tai, kaip vyksta derybos, nei apie jo elgesio motyvus žiniasklaida informuota nebuvo. Namą apsupo gausios policijos pajėgos, aplink jį buvo uždarytas eismas, iš aplinkinių pastatų evakuoti žmonės.

Tik vėliau paaiškėjo, kad incidento metu žuvo 4 žmonės, tarp jų – ir užpuolikas. Vyro, kurį, kaip manoma, nukovė policijos pajėgos, asmenybė kol kas nenustatyta. Jis buvo nušautas tuomet, kai priėjęs prie lango pradėjo šaudyti į policininkus.

Kiek anksčiau name jis nušovė du vyrus ir vieną moterį. Dar viena moteris sugebėjo pabėgti iš namo ir iškviesti policiją.

Denverpost.com teigimu, nusikaltėlis buvo užsibarikadavęs name ir kelis kartus atsiliepė telefonu, tačiau pasikalbėti su juo pareigūnams nepavyko, nes jis buvo labai susinervinęs. „Jis kalbėjo kaip beprotis“, - sakė Auroros policijos atstovė spaudai Cassidee Carlson.

8 val. 20 min. pareigūnai į namą mėtė dujų užtaisus, tačiau nusikaltėlis į tai nesureagavo. Po 40 minučių jis išlindo pro langą ir atidengė ugnį, pareigūnai pradėjo į jį šaudyti ir vyras susmuko. Kol kas neaišku, ar jį pakirto policijos, ar jo paties kulka.

Vasarą visą pasaulį apskriejo žinia, kad Auroroje liepos 20-ąją žudikas Jamesas Eaganas Holmesas ėmė šaudyti į minią, susirinkusią pažiūrėti naujojo filmo apie Betmeną. Žuvo 12, sužeisti 59 žmonės.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

03:48
01:56
01:51

Metas rinktis

Naviguok į ateitį

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min