Dabar populiaru
Publikuota: 2014 gegužės 5d. 07:29

Netikėtai Rusijos Valstybės tarybos paskelbta informacija: Krymo referendume už prisijungimą prie Rusijos balsavo vos 15 proc. gyventojų

Maskvos kontroliuojamame Kryme – neteisėtas referendumas.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Maskvos kontroliuojamame Kryme – neteisėtas referendumas.

Per neteisėtą referendumą Kryme iš tikrųjų vos 15 proc. gyventojų balsavo už prisijungimą prie Rusijos. Iš viso prie balsadėžių atėjo mažiau nei trečdalis – tik 30 proc. – gyventojų. Tokią sensacingą žinią pranešė ne ukrainiečių spauda, o pati Rusijos valdžia, rašo TSN.ua.

Informacija apie Krymo referendumą pasirodė Rusijos Federacijos Valstybės tarybos internetinėje svetainėje, kurioje skelbta apie Rusijos pilietinę visuomenę ir žmogaus teises.

Tokie skaičiai radikaliai prieštarauja anksčiau skelbtai Kremliaus propagandai, kad neva 97 proc. gyventojų rėmė Krymo prisijungimą prie Rusijos.

Dabar pati Valstybės taryba pripažino, kad kovo mėnesį rengtame neteisėtame referendume balsavo tik 30 proc. Krymo gyventojų. Ir tik pusė iš jų pasisakė už prisijungimą prie Rusijos. Panašius skaičius po referendumo skelbė ir Ukrainos bei pasaulio žiniasklaida, tačiau Rusija tvirtino, kad jie – neteisingi.

Tokie atskleisti skaičiai patvirtina, kad Kryme buvo įvykdyta aneksija – Rusija net nebegali prisidengti pretekstu, kad esą gyventojai to norėjo.

Ši informacija netrukus buvo pašalinta iš Valstybės tarybos interneto svetainės. 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Video

01:24
00:30
02:26

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min