Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 birželio 21d. 13:30

„NY Times“: J.Bideno ir V.Putino susitikimo aidai Maskvoje: komentatoriai džiūgauja

Prezidentų susitikimas 15MAX
„The New York Times“/Doug Mills nuotr. / Prezidentų susitikimas
Iš pradžių Rusijos valstybinė naujienų žiniasklaida keletą mėnesių šaipėsi iš JAV prezidento Joe Bideno, vaizduodama jį kaip mekenantį, pasimetusį ir gerokai perkopusį savo žydėjimo amžių. Tačiau praėjusį ketvirtadienį nuotaika pasikeitė.

Maskvoje pasigirdo balsų, sakančių, kad Baltuosiuose rūmuose dabar dirba žmogus, kuris mus supranta, su kuriuo galime bendrauti.

J.Bideno susitikimas su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu Ženevoje plačiai aptariamas tiek dažnai pernelyg pompastiškose pagrindinėse Rusijos politinių pokalbių laidose, tiek santūresnį, atsargų optimizmą išreiškiančiose Maskvos užsienio politikos struktūrose.

Vieną akimirką atrodė, kad dėl vieno dalyko sutariama – J.Bidenas yra naujo tipo partneris, labiau nuspėjamas ir profesionalesnis už buvusį prezidentą Donaldą Trumpą ir labiau linkęs atsižvelgti į Rusijos interesus nei kiti pastarojo meto jo pirmtakai, pavyzdžiui, prezidentas Barackas Obama.

„Ankstesnė prezidento B.Obamos pateikta doktrina, traktavusi Rusiją kaip tik regioninę galią, atmesta“, – sakė valstybės valdomame „Pirmajame kanale“ pasirodęs įtakingo laikraščio „Nezavisimaya Gazeta“ redaktorius Konstantinas Remčiukovas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

© 2021 The New York Times Company

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu 15MAX

SEB verslo augimo programa

01:03:12
01:31:00

Susigrąžink gyvenimo spalvas

OfiSPA – vieta dirbti ir nepavargti

32:09

Video

25:20
03:28
00:15

Esports namai

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie 15min