2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
09 22 /15:19

Po raketų atakos Kryme užsidegė karinių jūrų pajėgų būstinė

Rusijos okupuoto Krymo pareigūnas penktadienį pranešė, kad Ukrainos raketa smogė Juodosios jūros laivyno būstinei Sevastopolyje.

Krymas buvo Ukrainos taikinys per visą Rusijos plataus masto karo laikotarpį, tačiau pastaruoju metu atakos prieš ten esančius karinius objektus suintensyvėjo. Kyjivas nekart žadėjo susigrąžinti Juodosios jūros pusiasalį, kurį Maskva aneksavo 2014 metais.

„Priešai sudavė raketinį smūgį laivyno štabui“, – sakoma Rusijos primesto Sevastopolio gubernatoriaus Michailo Razvožajevo žinutėje socialiniame tinkle „Telegram“.

Jis sakė, kad štabe kilo gaisras.

„Tęsiami laivyno štabe kilusio gaisro gesinimo darbai. Prašome išlikti ramiems. Situaciją kontroliuoja gelbėjimo tarnybos“, – teigė M. Razvožajevas.

VIDEO: Liudininkų nufilmuotuose kadruose – nerimas po raketų atakos Sevastapolyje

Tuo tarpu aneksuoto pusiasalio gubernatorius Sergejus Aksionovas paskelbė, kad Rusijos oro gynybos sistemos numušė sparnuotųjų raketų virš pusiasalio.

Pasak M. Razvožajevo, prie Lunačarskio teatro, esančio šalia štabo, nukrito nuolaužų.

M. Razvožajevas taip pat sakė, kad mieste, kur gyvena per 500 tūkst. žmonių, galima dar viena Ukrainos ataka.

„Dėmesio visiems! Galima dar viena ataka. Prašome neiti į miesto centrą. Neišeikite iš pastatų. Visi, kurie yra netoli laivyno būstinės – pasigirdus sirenai, eikite į slėptuves“, – parašė jis.

Rusijos gynybos ministerija buvo paskelbusi, kad per raketų ataką prieš laivyno štabą žuvo vienas kariškis, bet vėliau nurodė, kad jis ne žuvo, o dingo be žinios.

Gynybos ministerijos duomenimis, buvo apgadintas štabo pastatas, o per ataką oro gynybos pajėgos iš viso numušė penkias raketas.

Ukraina šių pareiškimų dar nekomentavo.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie 15min