15min be reklamos

Rusija pradėjo naują kampaniją kariams pritraukti: vilioja ir studentus, ir bedarbius

Maskva pradėjo naują kampaniją, kuria siekia į savo ginkluotąsias pajėgas privilioti naujų naujokų, rašo „Sky News“.
Vladimiras Putinas, Rusijos kariai
Vladimiras Putinas, Rusijos kariai / ZUMAPRESS / Scanpix nuotr.

Skelbimuose žadamos piniginės premijos ir kitos lengvatos, verbuotojai skambina tinkamiems vyrams, o šaukimo tarnybos bendradarbiauja su universitetais ir socialinių paslaugų agentūromis, kad suviliotų studentus ir bedarbius.

Ukrainoje tęsiantis kovoms, Kremliaus karo mašinai labai reikia naujų naujokų, tačiau Kremlius neigia, kad planuojamas naujas šaukimas į kariuomenę.

Paskutinis šaukimo etapas, per kurį į kariuomenę buvo pašaukta 300 000 rezervistų, rugsėjį sukėlė paniką šalyje, nes dauguma jaunesnių nei 65 metų vyrų formaliai priklauso rezervui.

Dešimtys tūkstančių žmonių pabėgo iš Rusijos, užuot atvykę į šaukimo punktus.

Rusijos žiniasklaida praneša, kad visoje šalyje vyrai gauna šaukimus iš šaukimo punktų. Daugeliu atvejų vyrų buvo tiesiog paprašyta atnaujinti savo duomenis, kitais atvejais jiems buvo liepta dalyvauti kariniuose mokymuose.

Kremliaus atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas praėjusią savaitę teigė, kad šaukimų atnaujinti įrašus į karo prievolės įstaigas įteikimas yra „įprasta praktika“ ir „tęstinė veikla“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip inicijuoti daugiabučio renovaciją?
Reklama
Prasmingai ateičiai: 5 populiariausios vasaros stovyklos jūsų vaikui
Reklama
Iš Kauno į Dominikos Respubliką – studijuoti informatikos
Reklama
Šaltibarščiai pietums – nors ir kasdien: „Iki“ jungiasi prie festivalio ir skelbia specialių pasiūlymą skaniausiam vasaros valgiui
Parašykite atsiliepimą apie 15min