Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota: 2015 gegužės 7d. 22:51

​Rusijoje nufilmuotas vaizdo klipas, kuriame vaikai bučiuojasi kaip suaugusieji

​Rusijoje nufilmuotas vaizdo klipas, kuriame bučiuojasi vaikai
Kadras iš „Youtube“ / ​Rusijoje nufilmuotas vaizdo klipas, kuriame bučiuojasi vaikai

Neseniai Rusijoje kilo skandalas dėl mokykloje erotinį šokį šokusių „koloradinių“ mergaičių. Nenurimus jo bangoms, pasirodė vaizdo klipas, kuriame aistringai bučiuojasi pusiau nuogi 12 metų berniukas ir mergaitė, rašo by24.org.

Rusijos šou versle šio klipo kūrėjas yra pakankamai žinomas žmogus. Jis yra Valerijus Polijenka, anksčiau rašęs dainų tekstus grupėms T.A.T.U. ir „Žvėrys“.

V.Polijenka sako, kad oficialiai jo projekto detalės dar nėra patvirtintos. Tačiau jis jau turi logotipą – tai yra oranžinis raktas, pereinantis į lapės uodegą. Dėl to grupė vadinasi „Laputės“ arba „Mažosios lapės“ ir save pozicionuoja kaip anarchistinę.

Pirmajame vaizdo klipe bučiuojasi nuogi dvylikamečiai karo fone. Jų daina tėra sudaryta iš vienos frazės: „Jeigu iš naujo sugalvotume taisykles, laimėtume visi.“

Šių eilučių potekstė nėra aiški. Besibučiuojančių vaikų poros kadrus keičia Pergalės parado vaizdai Maskvoje.

VIDEO: Детский коллектив Лисята. 9 Мая
Temos: 2 Vaikas Rusija
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min