Dabar populiaru
Publikuota: 2014 vasario 3d. 22:36

Už homoseksualumo propagandą Rusijoje atsakomybėn patraukta devintokė

Homoseksualai
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Homoseksualai
Rusijoje homoseksualumo propaganda tarp vaikų buvo apkaltinta devintokė moksleivė. Kaip rašo rosbalt.ru, tai yra pirmas atvejis šalyje, kai atsakomybėn už tai patrauktas vaikas.

Portalas znak.com išpublikavo Rusijos miesto Briansko Nepilnamečių reikalų komisijos raštą, kuriame teigiama, jog buvo nustatyta devintos klasės moksleivė, kuri atvirai save vadina netradicinės seksualinės orientacijos atstove.

Komisija teigia, kad mergaitė „sistemingai platino informaciją, kuria tarp nepilnamečiųsiekiama formuoti iškreiptą vaizdą apie tradicinių ir netradicinių seksualinių ryšių lygiavertiškumą“.

Komisija teigia, kad mergaitė „sistemingai platino informaciją, kuria nepilnamečių tarpe siekiama formuoti iškreiptą vaizdą apie tradicinių ir netradicinių seksualinių ryšių lygiavertiškumą“.

Dokumente taip pat aiškinama, kad mergaitė „nesikėsino į seksualinį neliečiamumą“, todėl nuspręsta baudžiamosios bylos nepradėti.

Vietoje to devintokei buvo skirtas įspėjimas, Nepilnamečių reikalų komisija žada ją stebėti.

Homoseksualumo propaganda tarp vaikų draudžiama nuo praėjusiųjų metų vasaros, tačiau iki šiol nebuvo nei vieno atvejo, kad atsakomybėn dėl to būtų traukiamas vaikas.

Už homoseksualių paauglių laiškų viešinimą teks aiškintis teisme

Paskutinėmis sausio dienomis pagal šį straipsnį atsakomybėn buvo patraukta projekto „Vaikai 404” vadovė Jelena Klimova.

Mes viešai skelbiame nepilnamečių gėjų ir lesbiečių laiškus, tai pas mus laikoma homoseksualumo propaganda, – teigė J.Klimova.

„Mes viešai skelbiame nepilnamečių gėjų ir lesbiečių laiškus, tai pas mus laikoma homoseksualumo propaganda“, – žurnalistams sakė J.Klimova.

Ji teigė, kad šis projektas negali būti numarintas, nes tai daugeliui paauglių būtų didelis smūgis.

„Ne per seniausiai buvau iškviesta pateikti paaiškinimus. Po to man pasakė, kad žmogus, su kuriuo kalbėjau, įstatymų pažeidimo neįžvelgia. Tai mane nustebino. Pagal šį įstatymą žmonės baudžiami už menkesnius nusižengimus. Tai yra aukščiausio lygio marazmas“, – piktinosi projekto vadovė.

Vėliau paaiškėjo, kad J.Klimovos socialiniame tinkle „Vkontakte“ užregistruotą puslapį ir pačią projekto vadovę teisėsaugai įskundė pats įstatymo dėl gėjų propagandos kūrėjas Vitalijus Milonovas.

Ši byla jau yra atiduota teismui, kurio posėdis turėtų įvykti šį mėnesį.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min