Dabar populiaru
Publikuota: 2012 spalio 30d. 13:48

Už žiaurų 6 žmonių nužudymą Didžiosios Britanijos teismas Lenkijos piliečiui Damianui Rzeszowskiui skyrė 30 metų laisvės atėmimo bausmę

Pasivaikščiojimas po Lukiškių kalėjimą
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Kalėjimas

Didžiosios Britanijos teismas skyrė 30 metų kalėjimo bausmę vienam statybininkui iš Lenkijos, kuris Lamanšo sąsiauryje esančioje Džersio saloje nudūrė 6 žmones, tarp jų savo žmoną ir du vaikus.

Kaip praneša „The Dailymail“, Damianas Rzeszowskis (31) pratrūko po to, kai jo žmona Izabela (30) prisipažino turėjusi dviejų mėnesių trukmės romaną su kitu vyru. Savo žmonos neištikimybe pasipiktinęs lenkas apsiginklavo virtuvėje rastais peiliais ir praėjusių metų rugpjūčio 14 dieną savo namuose ją nužudė.

Vyriškis taip pat mirtinai sužalojo savo vos penkerių sulaukusią dukrą Kingą, dvejų metų sūnų Kacperą, 56-erių uošvį Mareką Gartską, savo žmonos draugę Martą De La Haye (34) ir jos penkerių metų dukrą Julią, kurios tuo metu svečiavosi poros namuose.

31-erių lenką kaltu pripažino pagrindiniame salos mieste įsikūręs Karališkasis Teismas šių metų rugpjūčio mėnesį, tačiau bausmė jam buvo paskirta tik spalio 29-ąją.

Teisėjas Michaelas Birtas žudikui skyrė 30 metų kalėjimo bausmę už nusikaltimą, „kurio žiaurumu sunku patikėti“.

„Šis žmogus vos per ketvirtį valandos išžudė šešis žmones, jo rankose užgeso net trijų vaikų gyvybės. Teismas nė kiek neabejoja, kad tai buvo tyčinės žmogžudystės ir kaltinamasis yra pripažįstamas pavojingu visuomenei“, – teismo posėdžio metu sakė teisėjas Michaelas Birtas.

Kiek žinoma, tai jau ne pirmasis Damiano Rzeszowskio pykčio priepuolis – iki 2005 metų, kol dar gyveno savo gimtojoje šalyje Lenkijoje, jis buvo įsivėlęs į 10 muštynių.

Teisme aukų šeimoms atstovaujančio advokato manymu, kaltinamasis turėjo problemų su pykčio tramdymu ir negalėjo susitaikyti su byrančia santuoka ir savo žmonos neištikimybe. Nužudymo dieną vyriškis stipriai susipyko su savo žmona ir praėjus beveik dviem valandoms po ginčo pradėjo žudyti.

Teismo žiniomis, pirmąja auka tapo jo uošvis, vėliau lenkas 13 kartų skirtingais peiliais subadė savo žaidžiantį sūnų ir dvi mažas mergaites, kurių kūneliuose vėliau rasta 16 dūrių. Kaltinamojo žmona stengėsi pabėgti nuo savo vyro ir bandė kviestis pagalbą naudodama savo tėvo mobilųjį telefoną, tačiau blogai surinko telefono numerį.

Paskutiniąja lenko auka tapo jo žmonos draugė, kuri nuo patirtų dūrių susmuko išbėgusi į gatvę.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min