15min be reklamos
2010 09 09, 15:10

Užfiksuota vaizdo įraše: liūtai užpuola savo dresuotoją (video)

Jaunavedžių pora Las Vegase užfiksavo momentą, kaip liūtai užpuola savo dresuotoją.
Liūtų išpuolis prieš dresuotoją
Liūtų išpuolis prieš dresuotoją / Nuotr. iš „YouTube“

Jaunavedžių pora savo medaus mėnesį nusprendė praleisti Las Vegase. Apsistoję viešbutyje „MGM Grand Hotel“ jie nuėjo pažiūrėti į narve laikomus liūtus, rašoma dailymail.co.uk.

Vyras filmavo narve laikomus liūtus bei greta jų tuo metu buvusius dresuotojus. Tuo metu kažkas sunervino liūtą, ir jis puolė vieną iš dresuotojų. Netrukus prie jų šoko ir narve buvusi liūtė. Laimei, padedant antrajam dresuotojui, vyrui visgi pavyko ištrūkti iš liūto nasrų ir pabėgti iš narvo.

Šis video pasirodė televizijos laidoje „Good Morning America“ ir sukėlė daug diskusijų. Specialistai teigė, kad dresuotojai atsipirko palyginus lengvai, liūtai nepuolė itin aršiai. Jie teigia, kad, dresuotojo laimei, pirmas puolė patinas, nes paprastai patelių išpuoliai būna kur kas žiauresni.

Viešbučio, kuris buvo atidarytas prieš 13 metų, atstovai išplatino pranešimą, kuriame teigiama, jog tokie liūtų išpuoliai yra labai reti, o dresuotojas jau paleistas iš ligoninės. Taip pat užtikrinama, kad visi lankytojai yra visiškai saugūs ir jiems tikrai negresia liūtų išpuoliai. Tuo tarpu CNN laidoje kalbintas „Animal Planet“ specialistas Dave'as Salmoni, kuriam taip pat anksčiau teko patirti liūto išpuolį, teigė, jog akivaizdu, kad liūtas bandė ribas ir norėjo įrodyti savo dominavimą. „Akivaizdu, kad jo elgesys reiškė: „Čia aš esu bosas“, – sakė D.Salmoni. Jo teigimu, buvo akivaizdu, jog liūtas suvokia, kad taip daryti negalima, tačiau norėjo parodyti, jog tokioms taisyklėms jis gali nusižengti.

VIDEO: MGM lion attack in Las Vegas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Lietuvoje įmonės tvarumą supranta kitaip nei kitose Baltijos šalyse
Reklama
Periodontitas: simptomai ir faktai, kodėl nereikia bijoti jo gydymo
Reklama
Ko reikia tikram šeimos automobiliui: esmė slypi nepastebimose smulkmenose
Reklama
Intensyvėjant „Rail Baltica“ statyboms darbams ruošiasi geležinkelio tiesėjai
Parašykite atsiliepimą apie 15min