Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vaikais apsikeitusios motinos neslepia širdgėlos

Šaltinis: 15min
0
A A

Dvi rusės motinos neslepia savo širdgėlos po to, kai teismas nusprendė, jog jos turi atsikeisti po gimdymo netyčia sukeistais vaikais, rašo „Sky News“.

Atlikus DNR tyrimus paaiškėjo, kad moterys augino ne savo vaikus. Manoma, kad neatsakinga gimdymo namų slaugė supainiojo naujagimius.

Klaida paaiškėjo, kai viena iš motinų po dvejų metų pastebėjo, kad naujagimio kortelėje įrašyta ne jos, o kitos moters pavardė. Anna Androsova surado ir antrąją motiną – čečėnę Zaremą Taisumovą.

Nuvykusi pas ją ir išvydusi moters auginamą mėlynakį berniuką, A.Androsova neabejojo, kad būtent jis yra jos sūnus. Tuo tarpu Z.Taisumova atsisakė pasitikėti išoriniais panašumais. Tačiau atlikus DNR tyrimus, abejonių neliko.

Vis dėlto iš pradžių A.Androsova ir jos šeima planavo ir toliau auginti Nikitą – vaiką, kurį augino dvejus metus, tačiau vėliau kreipėsi į teismą dėl vaikų atkeitimo.

Praėjus savaitėms po vaikų atkeitimo, Z.Taisumova tikino vis dar esanti šoko būsenoje. Per interviu ji meiliai ant kelių laikė savo rudaplaukį ir rudaakį sūnų, kurio vardą iš Nikitos pakeitė į Ali. Tačiau moteris tikino, kad toliau mylės ir pirmąjį berniuką.

Abu vaikai sunkiai pratinasi prie naujų šeimų. Naujasis Nikita ilgisi savo čečėnės motinos, o jo biologinis vyresnysis brolis tikina, jog ankstesnis Nikita jam patiko labiau.

Slaugė, padariusi šią klaidą buvo atleista iš darbo.
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Vaikas
Parašykite atsiliepimą apie 15min