Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2014 01 12, 23:53

Žaisliniu automobiliu iš baro namo važiavęs girtas britas užsidirbo nemažą baudą

Didžiojoje Britanijoje neblaivus prie žaislinio furgono vairo sėdęs vyras gavo 500 svarų baudą ir metams neteko teisės vairuoti, rašo lenta.ru.
Volkswagen furgonas.
Volkswagen furgonas. / Wikimedia Commons nuotr.

Policininkams į rankas 43 metų mechanikas Rio Beardmore`as pateko važiuojantis iš baro. Jis vairavo savadarbį elektrinį automobilį, galintį išvystyti tik dešimties kilometrų per valandą greitį.

R.Beardmore`as pasakojo, kad sumažintą baltai mėlyno „Volkswagen“ mikroautobuso kopiją su elektriniu vandens motociklo varikliu jis sukonstravo savo šešiolikmečiui sūnui.

R.Beardmore`o namai – už pusės kilometro nuo baro.

Policininkams kilo įtarimas, kad vyriškis neblaivus. Patikrinus, tai pasitvirtino – alkoholio kiekis kraujyje dvigubai viršijo leidžiamą. Pričiuptas R.Beardmore`as prisipažino, kad išgėrė keturis stiklus stipriųjų gėrimų ir dvi pintas alaus.

Vėliau jis policininkas aiškino nežinojęs, kad nusižengia įstatymams, todėl kurį laiką manė, kad pareigūnai tiesiog juokauja.

Teisme jis pripažino kaltę, o nuosprendį pavadino ganėtinai griežtu.

R.Beardmore`as pasakojo, kad sumažintą baltai mėlyno „Volkswagen“ mikroautobuso kopiją su elektriniu vandens motociklo varikliu jis sukonstravo savo šešiolikmečiui sūnui.

Jam tai atsiėjo 1,2 tūkst. svarų. Mechanikas teigė, kad naudoja automobilį labdaros tikslais – leidžia fotografuotis automobilyje už tam tikrą mokestį.

Sulaikymo dieną jis fondui, padedančiam kovoti su vėžiu, pervedė 40 svarų.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min