Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Atradome paprastą triuką, leidžiantį išmokti užsienio kalbos per kelias dienas!

SL Birute 2
„Keliaudama į užsienį, nebesigėdiju angliškai paklausti kelio, ar kiek kainuoja kava”, – taip interviu metu pasakoja parduotuvės vadovė Birutė Stankevičienė. Užsakovo nuotr.
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, turinio kontrolė – partnerio rankose
Skaitysiu vėliau
A A

„Keliaudama į užsienį, nebesigėdiju angliškai paklausti kelio, ar kiek kainuoja kava”, – taip interviu metu pasakoja parduotuvės vadovė Birutė Stankevičienė (52 m.), kuri per trumpą laiką išmoko anglų kalbos. Perskaityk interviu su Birute ir sužinok, kaip tu gali išmokti anglų kalbos per 14 dienų, ir tik šiandien gauk 55 % nuolaidą anglų kalbai išmokti

– Birute, papasakokite, ar anksčiau bandėte mokytis anglų kalbos?

– Kai mokiausi mokykloje, mus mokė rusų ir vokiečių kalbų. Tai buvo pagrindinės kalbos.  Anglų kalbą tuo metu retai kuris mokėjo. O ir tokio poreikio nebuvo. Pavyzdžiui, į užsienį taip paprastai net nebuvo įmanoma patekti. Kur nuvažiuodavai, ten visi suprasdavo rusų kalbą. Tais laikais su vyru keliaudavome be problemų. Dabar, jei nori nuvažiuoti į Italiją, Prancūziją ir nežinai bent kelių žodžių anglų kalba, sunkumai užklumpa vos kirtus sieną. Nors šiek tiek reikia mokėti angliškai.

– Kas paskatino mokytis kalbos dabar?

– Su vyru keliavome į Romą Italijoje. Gražu, man labai patiko. Bet per visą kelionę negalėjome niekur pasėdėti dviese kavinėje – tik kartu su gidu arba kažkuo kitu iš grupės, mokančiu angliškai. Nes nemokėdamas kalbos negali net cukraus paprašyti, kad atneštų! Kaip be rankų. Kai grįžome, aš nusprendžiau – prieš keliaujant reikia išmokti bent jau šnekamosios kalbos. Kaip tik tuo metu prasidėjo naudinga akcija Šveicarijos kalbų programai. Nusipirkau ir nė akimirkos nesigailėjau. Per porą savaičių abu su vyru išmokome kalbėti, todėl dabar galime važiuoti į kelionę nepriklausomai nuo kitų. Toks laisvės pojūtis!

– Kaip mokėtės anglų kalbos?

– Viskas vyko prie kompiuterio. Labai patogu – kai nori, gali prieiti ir pasimokyti. Nėra griežtai apibrėžto laiko, pavyzdžiui, nuo kada iki kada. Ir pats principas – mokytis tik to, ko iš tiesų reikia. Be visokių būtųjų, būsimųjų laikų ir kitų sudėtingų lentelių. Jei svarbiausia yra kalbėti, tokie dalykai net nereikalingi! Per pirmąsias pamokas mokėmės žodelių, vėliau – kaip juos sujungti. Šiek tiek panaši į vokiečių kalbą, žodžius intuityviai supratau gana greitai.

– Kaip Jums sekėsi tarimas?

– Kai mokiausi tarimo, juokiausi – gerai, kad nė vienas anglas negirdi, kaip kalbu. Ausys nukristų! (juokiasi) Bet vyrui ne ką geriau sekėsi, tad nebesigėdijau. Galų gale jau prasilaužiau. Akcentas tikriausiai vis dar yra, bet man svarbiausia, kad mane supranta.

– Kaip Jūs vertinate savo dabartines anglų kalbos žinias?

– Man pavyko išmokti tai, ko norėjau – šnekamąją kalbą. Galiu pasakyti tai, ką noriu. Keliaudama po užsienį nebesidroviu paklausti angliškai kelio ar kiek kainuoja kavos puodelis. Manau, kad tai didelis žingsnis pirmyn per tokį trumpą laiką!

– Ką Jūs rekomenduotumėte žmonėms, kurie dar nekalba angliškai?

– Su šveicarų programa išmokti kalbos galima greitai, reikia tik pradėti! Sėkmės!

Apsilankyk www.SwissLanguages.com ir gauk nuolaidą kalbų mokymosi programai

Šveicarijos kalbų programa siūlo – išmok kalbėti angliškai per 14 dienų arba susigrąžink pinigus. Tik šiandien gauk kalbų programą su 55 % nuolaida – tik už 6,95 € (įprastinė kaina EUR 16,95). Nepavėluok! Šiandien nuolaida tik pirmiesiems 100 klientų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min