Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Balsuok už „Vilkyškių pieninės” kefyro antrojo turnyro etapo dalyvius

Šaltinis: 15min
0
A A

Ar kada pagalvojai, kad kefyrą gertum ne tik dėl jo naudos kūnui ir sielai, bet ir dėl sportinio azarto? O jei dar už tai būtum apdovanotas? „Vilkyškių pieninė” ir „15min.lt” kviečia dalyvauti kefyro turnyre ir laimėti stilingą futbolo stalą „Garlando G-500 Pure White“ į savo biurą.


Praėjusią savaitę į finalinį etapą išėjo kolektyvas "Greita spauda", kurie buvo greičiausi, o publikos simpatijas laimėjo "TonyBet" komanda.

Antrajame etape 10 susirinkusių „Kotrynos“ kolektyvo narių priimdami „Kefyro iššūkį“ alsavo tikra komandine dvasia. Dirbdami „petys į petį“, 3300 g kefyro bendradarbiai įveikė per 36 s.

VIDEO: Vilkyškių kefyro turnyras | Kotryna

„Ozo“ komanda į „Kefyro iššūkį“ pažvelgė rimtai. Pasiraitoję rankoves bei įtempę visas raumenų grupes išliko susikaupę iki pat paskutinio kefyro lašo. „Ozo“ rezultatas – 3300 g kefyro / 28 s.

VIDEO: Vilkyškių kefyro turnyras | Ozas

„Telenordi“ kolektyvas „Kefyro iššūkį“ atrėmė pilna jėga. Skirtingai pradėję, bet vieningai užbaigę kefyro gėrimo „mačą“, komandos nariai iškovojo geriausią rezultatą – išgėrė 3300 g kefyro per 24 s.

Rezultatyvumu pasižymėjusi „Telenordi“ komanda keliauja į kitą etapą, kuriame kovos su kitais, geriausiai pasirodžiusiais kolektyvais, dėl pagrindinio prizo – futbolo stalo „Garlando G-500 Pure White“ savo biurui.

VIDEO: Vilkyškių kefyro turnyras | Telenordi

Balsuok už labiausiai patikusią komandą:


Žaidimo dalyviai – Lietuvos įmonės, kuriose dirba ne mažiau nei 10 darbuotojų. Pagrindinė žaidimo užduotis – kuo greičiau ir išradingiau išgerti 10 „Vilkyškių pieninės” 0,33 l talpos kefyro pakuočių.


 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Kefyras
Parašykite atsiliepimą apie 15min