Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Balsuok už „Vilkyškių pieninės” kefyro trečiojo turnyro etapo dalyvius

Garlando G-500 Pure White
Garlando G-500 Pure White
Šaltinis: 15min
0
A A

Ar kada pagalvojai, kad kefyrą gertum ne tik dėl jo naudos kūnui ir sielai, bet ir dėl sportinio azarto? O jei dar už tai būtum apdovanotas? „Vilkyškių pieninė” ir „15min.lt” kviečia dalyvauti kefyro turnyre ir laimėti stilingą futbolo stalą „Garlando G-500 Pure White“ į savo biurą.

Praėjusią savaitę į finalinį etapą išėjo geriausiai pasirodęs kolektyvas „Telenordi“, o publikos simpatijas laimėjo „Kotrynos“ komanda.

Trečiojo etapo dalyviai – Kalėdiškai pasipuošusi vyrų komanda „Elmoris“ – kefyro iššūkį priėmė su didžiuliu entuziazmu. Vieningai suskubę gerti kefyrą, komandos nariai finišavo po 15 s – per tiek laiko buvo išgerta 3300 ml kefyro.

VIDEO: Vilkyškių kefyro turnyras | Elmoris

Dar viena vyrų komanda „General Financing“ taip pat pasiryžo imtis šio narsaus „Kefyro iššūkio“. Moterų palaikymo šūksniais paskatinti vyriškiai 3300 ml kefyro įveikė vos per 13 s.

VIDEO: Vilkyškių kefyro turnyras | General Financing

Reklamos mokyklos atstovai – „The Atomic Garden“ komanda – „Kefyro iššūkį“ atrėmė neįprastu būdu: didžioji dalis komandos narių nusprendė kefyrą gerti ne tiesiai iš buteliuko, bet iš buteliuko kamštelio. Paskelbtas rezultatas – 3300 ml / 7 min 16 sec.

VIDEO: Vilkyškių kefyro turnyras | The Atomic Garden

Patogiai sūpynėse bei ant guminių kamuolių įsitaisiusi „Citus“ komanda įnirtingai siekė pagerinti bendrąjį rekordą. Sąžiningai jėgas atidavęs kolektyvas „Kefyro iššūkį“ baigė rezultatu 3300 ml / 19 s.

VIDEO: Vilkyškių kefyro turnyras | Citus

Nepabijoję šaltojo sezono orų, šiltai apsirengę „All Time Group“ kolektyvo nariai nusprendė „Kefyro iššūkį“ priimti lauke. Po aršios kovos buvo paskelbtas rezultatas – 3300 ml / 23 s.

VIDEO: Vilkyškių kefyro turnyras | All Time Group

Antroji minusinės temperatūros nepabūgusi komanda – „Synergy Effect“ „Kefyro iššūkį“ priėmė biuro balkone. Energija trykštanti komanda „Kefyro iššūkį“ įveikė rezultatu 3300 / 13 s.

VIDEO: Vilkyškių kefyro turnyras | Synergy Effect

Komandine dvasia alsuojantis, baltais marškinėliais pasipuošęs „NRD“ kolektyvas kefyrą išgėrė žaibiškai! Jų rezultatas kol kas persveria visų „Kefyro iššūkyje“ dalyvavusių komandų pasiekimus: 3300 ml buvo įveiktas per 7,9 s! 

Rezultatyvumu pasižymėjusi „NRD“ komanda keliauja į kitą etapą, kuriame kovos su kitais, geriausiai pasirodžiusiais kolektyvais, dėl pagrindinio prizo – futbolo stalo „Garlando G-500 Pure White“ savo biurui. 

VIDEO: Vilkyškių kefyro turnyras | NRD

Balsuok už labiausiai patikusią komandą iki šių metų gruodžio 10 dienos:

Žaidimo dalyviai – Lietuvos įmonės, kuriose dirba ne mažiau nei 10 darbuotojų. Pagrindinė žaidimo užduotis – kuo greičiau ir išradingiau išgerti 10 „Vilkyškių pieninės” 0,33 l talpos kefyro pakuočių.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min