Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Chirurgas G. Laurinavičius ragina atkreipti dėmesį į tai, kokį vandenį mes geriame

Šaltinis: Partnerio turinys
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, turinio kontrolė – partnerio rankose
0
A A

Farmacijos kampanijos sukuria daug įvairių cheminių vaistų, kuriais mums bandoma padėti, kai jau susergame kokia nors liga. Nors ir universalių vaistų nėra, tačiau yra vaistas, kuris gali mums neleisti susirgti ar bent atidėti ligą tolimesniam laikui, o susirgus palengvinti būklę. Tai – vanduo. Nuolat skubantis, daug laiko karjerai skiriantis žmogus labai dažnai ne tik netinkamai maitinasi, bet ir visiškai nesidomi tuo, ką geria.

Kaip išlikti kuo ilgiau energingam ir darbingam? Atsigręžkime į japonus, kurie žinomi ne tik kaip ilgiausiai gyvenanti, bet ir ilgiausiai darbinga išliekanti tauta. Pasirodo, kad tai siejama ne tik su mitybos įpročiais, mentalitetu, bet ir su tuo, kad Japonijoje kas ketvirta šeima geria jonizuotą šarminį vandenį.

Taigi kiek, kodėl ir svarbiausia – kokio vandens turėtume gerti? Apie tai „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Namų daktaras“ pasakoja chirurgas Gintautas Laurinavičius, kuris yra labai plačiai išnagrinėjęs šią sritį ir taiko gydymui.

VIDEO: Chirurgas G. Laurinavičius ragina atkreipti dėmesį į tai, kokį vandenį mes geriame

Patentuotus ir sertifikuotus vandens jonizatorius gamina UAB „Burbuliukas ir Co“. Jos produkcijos galite įsigyti visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose esančiose firminėse parduotuvėse arba užsisakę telefonu 8 655 35398. Daugiau informacijos: www.burbuliukas.lt

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min