Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Geriausia už kandidatus pasirašinėti asmens tapatybės kortelės e.parašu

Asmens tapatybės kortelė
VRM / Asmens tapatybės kortelė
Šaltinis: 15min
0
A A

Prasidėjus kandidatų į Lietuvos prezidentus ir kandidatų sąrašo rinkimuose į Europos Parlamentą parėmimo elektroniniu būdu kampanijai, Vidaus reikalų ministerija ragina piliečius naudotis asmens tapatybės kortelėje esančiu kvalifikuotu elektroniniu parašu.

„Mes sveikiname VRK sprendimą leisti kandidatus paremti pasirašant elektroniniu parašu. Kartu norime, kad piliečiai šią teisę realizuotų saugiai ir patikimai, t.y. naudodamiesi Asmens tapatybės kortele“, – teigia vidaus reikalų ministras Dailis Alfonsas Barakauskas.

Asmens tapatybės kortelėje esantys elektroninės atpažinties ir kvalifikuoto elektroninio parašo sertifikatai  automatiškai liudija asmens tapatybę ir pilietybę

Vidaus reikalų ministerija primena, kad tik Asmens tapatybės kortelėje esantys elektroninės atpažinties ir kvalifikuoto elektroninio parašo sertifikatai  automatiškai liudija asmens tapatybę ir pilietybę. Kitais atvejais asmens pilietybė turi būti paliudijama per specialią sąsają pateikiant užklausą Gyventojų registro tarnybai.

 

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min