Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Inžinerinės pramonės parodoje pirmą kartą įrengta Mokslo ir inovacijų alėja

Balttechnika 2013
Litexpo / Balttechnika 2013
Šaltinis: 15min
0
A A

Šiandien Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO atsidaro 22-oji tarptautinė inžinerinės pramonės technologijų, metalo apdirbimo ir elektrotechnikos paroda BALTTECHNIKA.

BALTTECHNIKA – vienintelė specializuota inžinerinės pramonės paroda Lietuvoje. Joje demonstruojamos naujausios pramonės technologijos ir įranga, metalo apdirbimo naujovės, automatizuotos valdymo sistemos, pramoniniai robotai, energijos taupymo technologijos ir kt.

Šiemet parodoje akcentuojamos inžinerinės pramonės įmonių kooperacijos galimybės, metalo apdirbimas ir suvirinimas, pramonės objektų priežiūra bei valdymas Lietuvoje ir užsienyje. Parodoje bus galima susipažinti su įvairių inžinerinės pramonės sričių įmonių atstovais, jų vykdoma veikla. Taip pat bus galima pamatyti įmonių ir švietimo įstaigų kuriamus inovatyvius sprendimus.

Parodoje dalyvaus 130 įmonių iš 16 pasaulio valstybių: Lietuvos, Latvijos, Estijos, Rusijos, Ukrainos, Baltarusijos, Lenkijos, Vokietijos, Austrijos, D. Britanijos, Nyderlandų, Italijos, Čekijos, Slovakijos, Belgijos, Suomijos. Dalyvių ekspozicijos išsidėstys 4-oje ir 5-oje salėse bei lauko aikštelėse ir užims apie 7000 kv.m.

Pirmą kartą parodoje bus įrengta Mokslo ir inovacijų alėja, kurioje ne tik Lietuvos universitetai, bet ir kolegijos bei kitos įstaigos pristatys savo idėjas, naujoves ir sprendimus. Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centras demonstruos suvirinimo stimuliatorius, KTU Nacionalinis inovacijų ir verslo centras pristatys lietuvišką palydovą „LitSat-1“, medienos apsaugos ir parkavimo sistemas, vandens skaitiklių patikrinimo prietaisą. Šiaulių universitetas pademonstruos žvilgsniu valdomą kompiuterį, kompiuterinės regos tyrimus, išmaniuosius galios keitiklius, o Alytaus profesinio rengimo centras pristatys vykdomas inžinerinio profesinio mokymo programas. Gegužės 22 d. 10-13 val. Mokslų ir inovacijų alėjoje „Robotikos mokykla“ ir LINPRA organizuoja konferenciją-diskusiją „Inžinerija mokykloje“, kurioje bus apžvelgiamos inžinerijos įtraukimo į mokymo procesą galimybės.

 Iš viso parodoje šiemet vyks 40 įvairių renginių. Gegužės 20-21 d. jau trečią kartą bus surengtas Suvirintojų meistriškumo konkursas, vėl vyks „Elektrikų pavasaris“,  kuris suburs elektrotechnikos gamintojus bei vartotojus profesionalus. „Elektrikų  pavasario“ ekspozicijoje, kurią organizuoja UAB „Dogas“, savo naujienas demonstruos per 40 įmonių iš įvairių šalių.

Gegužės 20 d. parodoje rengiama tarptautinė verslo kontaktų mugė, skirta Lietuvos ir užsienio inžinerinės pramonės įmonėms rasti naujų verslo partnerių ir aptarti bendradarbiavimo galimybes. Specialistus pakvies konferencijos „Inžinerinė priežiūra – kas naujo Lietuvoje“, „Inovacija – nuo idėjos iki įvykdymo“, kurią rengia Danijos prekybos rūmai, Prancūzijos-Baltijos šalių gynybos pramonės konferencija, kurią pirmą kartą Lietuvoje organizuoja Krašto apsaugos ministerija ir Prancūzijos ambasada Vilniuje. Taip pat bus rengiami įvairūs seminarai aktualiais klausimais, vyks moksleivių inžinerinio projektavimo konkursas. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min