Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Įvyko 50 baidarių ir 100 dviračių žygis Kaune

Įvyko 50 baidarių ir 100 dviračių žygis Kaune
Įvyko 50 baidarių ir 100 dviračių žygis Kaune
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, turinio kontrolė – partnerio rankose
0
Skaitysiu vėliau
A A

Balandžio 30 dieną kauniečiai rinkosi į dviračių ir baidarių žygį, kurio metu dviratėmis transporto priemonėmis buvo važiuojama 11 km, o baidarėmis įveikta 8.89 km Nemuno atkarpa.

„Mūsų žygis pavyko! Buvo be galo daug norinčių dalyvauti, tačiau deja tik pirmieji 100 žmonių suskubę užsiregistruoti turėjo galimybę sudalyvauti šiame žygyje. Šį kartą Všį „Vandens turistai“ turėjo pasiruošę 50 baidarių, tačiau iš susidomėjimo šiuo žygiu pastebėjome, kad inventoriaus skaičių reikia didinti!“ – dalinosi įspūdžiais Andrius Palionis, visuomeninės organizacijos „Vieningas Kaunas“ narys.

Šiuo žygiu buvo siekiama pristatyti „Vieningo Kauno” idėją mieste įrengti stacionarius baidarių nuomos punktus -http://goo.gl/VuZweR

„Norime, kad kuo daugiau kauniečių, laisvu nuo darbo metu, sėstų į baidares ir įveiktų nors ir trumpą, bet vaizdingą maršrutą. Jeigu Nemunu plauks daug baidarių, upė taps gyva. Ši trasa nėra skirta tiems, kurie nori kelių dienų, sudėtingų pasiplaukiojimų. Mūsų siekis, jog išsinuomoti baidarę taptų taip paprasta, kaip dviračiu pasivažinėti po ąžuolyną. Baidarė Kaune– tarsi laisvalaikio transporto priemonė“,- sakė visuomeninės organizacijos „Vieningas Kaunas“ direktorius Povilas Mačiulis.

Dėkojame VšĮ "Vandens turistai" kurie prisidėjo prie šio žygio organizavimo.

Daugiau nuotraukų iš žygio - http://goo.gl/mxcBxU

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min