Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kada pajudės Laisvės alėjos atnaujinimas?

Šaltinis: Projekto partnerio turinys
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, turinio kontrolė – partnerio rankose
0
A A

Meras Andrius Kupčinskas socialiniame tinkle „Facebook“ apie Laisvės alėjos rekonstrukciją paskelbė – „Nusiteikimas pradėti kitoje ES perspektyvoje yra...“. Toks mero akibrokštas reiškia, kad ir vėl pagrindinės miesto arterijos atnaujinimas atidedamas neribotam laikui, nes naujas ES struktūrinės paramos laikotarpis prasidėjęs šįmet tęsis iki 2020 metų.

Kauno miesto tarybos „Vieningo Kauno“ frakcijos narys Visvaldas Matijošaitis nesutinka su šiuo atidėliojimu. Jis pastebi, kad artėjant rinkimams miesto vadovai vis kalba apie Laisvės alėjos atnaujinimą, tačiau kadencijai einant į pabaigą jis nukeliamas ateities kartoms.

„Laisvės alėja jau tapo populiaria rinkimų tema, nes prieš kiekvienus rinkimus meras manipuliuoja ja kaip masalu rinkėjams. Taip miesto merui nedera elgtis. Laisvės alėjos rekonstrukcijos projektas yra suskaidytas į  6 etapus. Tai reiškia, kad miestas dar šiemet gali nuo Vilniaus g. iki Centrinio pašto pradėti jos įgyvendinimą. Jeigu miesto vadovas rekonstrukciją atidės dar keliems metams, tuomet reikės iš naujo rengti techninį projektą“, – teigia V. Matijošaitis.

Vyriausybė metų pabaigoje padidino skolinimosi limitą Kauno savivaldybei nuo 40 iki 50 proc. Šis limitas suteikia galimybę savivaldybei tęsti Panemunės tilto statybos darbus, bei įgyvendinti kitus infrastruktūrinius projektus. V. Matijošaičio nuomone, atsižvelgiant į tai, kad savivaldybė nieko nepadarė su daugiabučių kiemais, 2014 m. savivaldybės prioritetu turėtų būti numatyti šie darbai.

„Automobilių statymas – daugiabučiuose gyvenančių kauniečių galvos skausmas. Ši problema yra visuose tankiai apgyvendintuose miesto rajonuose. Siūlome savivaldybei per šiuos metus numatyti lėšų ir realiai išspręsti bent 30 daugiabučiu kiemų problemą“, – teigia V. Matijošaitis.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min