Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Kaivana“ Aleksote atidaro naują veterinarijos kliniką

„Kaivana“ Aleksote atidaro naują veterinarijos kliniką
„Kaivana“ Aleksote atidaro naują veterinarijos kliniką
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, turinio kontrolė – partnerio rankose
0
Skaitysiu vėliau
A A

Gruodžio 27 d. Kaune, Aleksote, atidaromas modernus gyvūnų priežiūros ir gydymo centras „Kaivana“. Naujoje klinikoje įrengti trys apžiūros kabinetai, operacinė ir stacionaras. Šiame pastate įsikurs ir prekių gyvūnams parduotuvė. Tai antroji įmonės klinika Kaune.

Kaip teigia bendrovės „Kaivana“ direktorius Algirdas Gelžinis, šis pastatas iš karto statytas kaip veterinarijos klinika, todėl įrengta speciali ventiliacija, lengvai prižiūrimos grindys ir dangos bei kiti sprendimai, kurių reikia kokybiškam, įvairaus intensyvumo gyvūnų gydymui. Atsinaujinti paskatino kartu dirbančių veterinarijos gydytojų komanda. Anot vadovo, jų noras dirbti, plėtoti ir teikti kokybiškas paslaugas buvo stumiamoji jėga, paskatinusi ieškoti naujų technologinių sprendimų ir erdvesnių patalpų.

„Kai senose patalpose pasidarė per ankšta, nusprendėme atsinaujinti ir investuoti į naujos klinikos statybas. Persikeldami į erdvesnes patalpas įrengėme ir didelę vaistinę, todėl Aleksoto ir aplinkinių rajonų gyventojai po vienu stogu ras viską, ko reikia jų sunegalavusiems augintiniams, – teigia A. Gelžinis. – Įsikurdami pasirūpinome, kad apsilankyti mūsų klinikoje būtų lengva ir paprasta. Atvykusiems nereikia jaudintis dėl automobilio statymo ar gyvūno atvedimo iki pastato –įrengėme didelę automobilių stovėjimo aikštelę ir vidiniame kieme, ir šalia klinikos. O kad lojaliems klientams nereikėtų keisti įpročių, ieškodami naujos erdvės siekėme nenutolti nuo buvusios vietos –  klinika liko toje pačioje Veiverių gatvėje, pasikeitė tik namo numeris – iš 91 į 71.“

Svarbiausia – komanda

Kaip teigia įmonės direktorius, naujas pastatas ir įranga dar neužtikrina kokybiškų paslaugų. Svarbiausia – suburta komanda.

„Veterinarijos klinikoje svarbiausias kokybės veiksnys – veterinarijos gydytojas. Jokia technika neatstoja profesionalaus specialisto. Net ir įsigijus daug brangios aparatūros, bet neradus gero veterinarijos gydytojo, galima greitai prarasti klientų pasitikėjimą, – teigia klinikos vadovas. – Dirbant šioje srityje reikia matyti ir stebėti ne tik kaip jaučiasi gyvūnas, bet ir palaikyti aktyvų ryšį su šeimininku – jie apsilankymų metu dažnai bijo ir jaudinasi labiau nei augintinis.“

A. Gelžinis prasitarė ir apie planus atidaryti visą parą veikiančią kliniką, kurioje bet kuriuo metu kauniečių ir miesto svečių augintiniams būtų suteikiama profesionali pagalba. Tai planuojama įgyvendinti praplėtus veterinarijos gydytojų komandą.

„Sunku rasti veržlių, išmanančių, jaunų veterinarijos gydytojų, kurie norėtų ir galėtų prisijungti prie komandos. Vis dar manoma, kad geriau turėti savo mažą klinikėlę, negu susijungti į komandą – ne visi įvertina tokio darbo privalumus, – sako A. Geležinis. – Susibūrus į komandą galima laisviau planuotis darbo laiką, išvykas ar komandiruotes. Taip pat visada su kolegomis gali pasitarti dėl ligos diagnozės, gydymo būdų arba prašyti pagalbos, kai reikia susidoroti su išaugusiais darbo krūviais.“

„Kaivana“ veiklą pradėjo prieš 17 metų. Tuomet veterinarijos klinikoje dirbo vienas gydytojas. Dabar veterinarijos specialistų jau devyni. Kaune veikia dvi gyvūnų klinikos „Kaivana“, o Šilainiuose – gyvūnų kirpykla, kurioje teikiamos kačių ir šunų kirpimo, maudymo, šukavimo ir kitos priežiūros paslaugos.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min