Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kino žvaigždė Jeremy Ironsas rinkimuose palaiko A.Zuoką

Jeremy Irons: Aš savo balsą atiduočiau Artūrui Zuokui
Jeremy Irons: Aš savo balsą atiduočiau Artūrui Zuokui
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

„Oskaro“ laureatas, legendinis britų aktorius Jeremy Ironsas pareiškė, kad palaiko Prezidento rinkimuose Vilniaus merą Artūrą Zuoką.

„Pažinodamas jį, aš nenustebęs, kad jo rinkimų šūkis yra “Lietuva – viskas įmanoma”, nes mes matėme Vilniuje, kaip jis išsprendė problemas, rado kūrybingus sprendimus, kaip jis dirba su žmonėmis, motyvuoja dirbti drauge. Ir jei A.Zuokas gali tą padaryti sostinėje, tikiu, kad jis tą gali padaryti ir visoje šalyje“, – klipe sako legendinis aktorius Jeremy Ironsas.

A.Zuokas su J.Ironsu susipažino prieš keletą metų, kai jis Lietuvoje dalyvavo filmuojant „Elžbieta I“.

„Jeremy Irons tuo metu dažnai pusryčiaudavo viename restorane Vilniuje. Užkalbinau, ir taip pradėjome bendrauti, susirašinėti. Kartą drauge su Jeremy, jo kolega aktoriumi amžiną atilsį Dennis' Hopper'iu, Rusijos kino ir meno atstovais patraukėme į labai įdomią kelionę motociklais – iš Peterburgo į Maskvą. O kelionėse geriausiai pažinsi esamus ir būsimus draugus“, – pasakojo neseniai Jeremy Irons namuose  Londone lankęsis Artūras Zuokas. 

Jeremy Ironsas vaidino tokiuose filmuose kaip „Prancūzų leitenanto moteris“ (jo partnerė buvo aktorė Meryl Streep). 1990 m. Jeremy Ironsas pelnė “Oskaro„ apdovanojimą už milijonieriaus, kaltinamo žmonos nunuodijimu, vaidmenį juostoje “Likimo nepakeisi“, Emmy apdovanojimą už filmą „Elžbietė“. Tarp jo filmų yra „ Lolita“, „Kafka“, „Dvasių namai“, „Žmogus su geležine kauke“, „Ketvirtas angelas“, „Laiko mašina“ ir kiti. Kai kurie jų buvo rodyti ir Lietuvos kino teatruose.

VIDEO: Jeremy Irons: Aš savo balsą atiduočiau Artūrui Zuokui

Politinė reklama. Apmokėta iš Artūro Zuoko politinės kampanijos sąskaitos.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min