Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Penki „Citroën C4 Cactus“ per vieną vakarą! Kas laimėjo daugiau – namų ar studijos žaidėjai?

Sandra Gedvilienė iš Kretingos raj. laimėjo vieną iš penkių automobilių „Citroën C4 Cactus“.
Sandra Gedvilienė iš Kretingos raj. laimėjo vieną iš penkių automobilių „Citroën C4 Cactus“.
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, turinio kontrolė – partnerio rankose
0
A A

Šį sekmadienį „Teleloto“ žaidimas buvo itin turtingas – net penki žaidėjai džiaugėsi laimėję naujutėlaičius, ką tik Lietuvoje pristatytus „Citroën C4 Cactus“. Vakaras buvo dosnus žaidėjams namuose – jiems atiteko net trys modernūs prancūzų miesto visureigiai.Džiaugsmas dėl laimėtų prancūzų gražuolių kunkuliavo ir studijoje prie seifų.

Jauna mama iš Kretingos rajono Sandra Gedvilienė į studiją atvyko su sūnumi ir sese. Moteris prisipažino, kad naujo ir novatoriško automobilio ji labai nori.

Po derybų Sandra sulaukė 11 000 Lt pasiūlymo, tačiau sesuo jai patarė rinktis seifą. Žaidėja sesers patarimo paklausė ir atidarė seifą. Jame rado automobilį „Citroën C4 Cactus“.

Dar vieną „Citroën C4 Cactus“ tą patį vakarą laimėjo pensininkė Janina Paulauskienė iš Kauno. Ji pasirinko septintu numeriu pažymėtą seifą, nes tai – jos laimingas skaičius.

Kiek pasiderėjusi Janina sulaukė 10 000 Lt pasiūlymo, tačiau drąsiai pareiškė, kad renkasi seifą. Kaunietės džiaugsmui, jame buvo automobilis „Citroën C4 Cactus“.

Kiti du "Teleloto" banko žaidėjai pasirinko pinigus, tad du seifuose buvę automobiliai iškeliavo žaidėjams į namus. Dar vienas „Citroën C4 Cactus“žaidėjams namuose buvo išsiųstas vakaro pabaigoje. Laimingieji bilietus pirko Marijampolėje, Panevėžyje ir Plungėje.

Teleloto didįjį prizą – 64 572 Lt – pasidalino šeši žaidėjai. Kiekvienas gavo po 10 762 Lt. Du iš jų bilietus pirko Alytuje, kiti Trakuose, Kiduliuose, Kėdainiuose ir Vilniuje.

Karšti „Citroën C4 Cactus“ lošimai „Teleloto“ dar nesibaigė – šį sekmadienį scenoje ir seifuose vėl karaliaus šie išskirtiniai prancūziški automobiliai. Aukso puode – 700 tūkstančių litų.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min