Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pinigais nesusigundęs vilnietis žiemą pasitiks prie naujo visureigio vairo

Arvydas Reketis iš Vilniaus „Teleloto“ žaidime laimėjo visureigį „Dacia Duster“.
Arvydas Reketis iš Vilniaus „Teleloto“ žaidime laimėjo visureigį „Dacia Duster“.
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, turinio kontrolė – partnerio rankose
0
A A

„Turiu dešimties metų senumo visureigį, naujas žiemai būtų pats tas“, – per derybas prie seifų „Teleloto“ studijoje prisipažino valstybės pareigūnas Arvydas Reketis iš Vilniaus. Vyras pasikliovė nuojauta ir neprašovė – žiemą jis pasitiks prie naujausio modelio visureigio „Dacia Duster“ vairo.

Paskutinį rudens sekmadienį „Teleloto“žaidėjai studijoje ir namuose varžėsi dėl visureigių „Dacia Duster“. Į sceną sužaisti prie seifų žengęs Arvydas nusprendė pasirinkti kitokią taktiką, nei du prieš jį sėkmę išbandę žaidėjai. Pastarieji seifus rinkosi pagal žaidėjo numerį, o Arvydas specialiai pasirinko kitą.

Žaidėjas į ilgas derybas nesileido: jis nusprendė išklausyti laidos vedėjo pasiūlymą, tačiau galimybė atidaryti seifą viliojo labiau nei 11 000 Lt. Vyras prisipažino, kad norėtų iš savo seno visureigio persėsti į naujutėlį.Sulig šiais žodžiais laidos vedėjas atidarė seifą ir paaiškėjo, kad rizika pasiteisino – jame buvo visureigis „Dacia Duster“.

Iš viso per vieną vakarą „Teleloto“ žaidėjai laimėjo penkis visureigius „Dacia Duster“. Net keturi visureigiai iškeliavo žaidėjams į namus. Iš viso televizijos studijos žaidėjai pasidalino 67 600 Lt. 113-ąjį „Teleloto“ milijoną laimėjo vienas žaidėjas, bilietą pirkęs Utenoje.

Šį sekmadienį prasideda „Teleloto“ kalėdinių žaidimų sezonas. Žaidėjų lauks pirmieji dešimt šventinių automobilių: „BMW 1“, „Mercedes-Benz“, „Mitsubishi ASX“, „Ford Mondeo“ ir kiti.Taip pat žaidėjams atiteks pirmieji planšetiniai kompiuteriai e-Star, žaidimų konsolės Xbox, LED televizoriai ir daug kitų gerų prizų – iš viso tūkstantis per vieną vakarą, o vienas žaidėjas taps pretendentu į 300 000 Lt čekį butui. Daugiau informacijos – www.perlas.lt.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min