Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šiais metais šv. Kalėdos prasideda jau rugsėjo mėnesį!

„Kauno Tauro LIONS“ klubo vyrai.
„Kauno Tauro LIONS“ klubo vyrai.
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, turinio kontrolė – partnerio rankose
0
A A

,,Mes tarnaujam‘‘, – sako „Kauno Tauro LIONS“ klubo vyrai. Klubas jau ne vienerius metus tyliai padeda vargstantiems, sunkiomis ligomis sergantiems vaikams. ,,Tikime, kad savo jėgomis, idėjomis ir, ypač, darbais galime padėti tiems, kuriems reikia pagalbos‘‘, – sako vienas iš klubo narių, garsus Lietuvos stiklo dizaineris Edmundas Unguraitis.

,,Finansinė parama – tai tik vienas ir paprasčiausias labdaros būdas, tačiau dirbame tuo neapsiribodami. Manome, kad galime prisidėti ir prie sveikatos apsaugos, švietimo, kultūros, savimonės ar pilietinio ugdymo skatinimo, t.y., ir moralinių, ir dvasinių vertybių puoselėjimo‘‘, – apie „Kauno Tauro LIONS“ klubo misiją tęsia E. Unguraitis.

Penktus metus iš eilės klubas sukviečia Lietuvos žmones į socialinės atsakomybės ir artimo meilės akciją. Šių metų rugsėjo 26 d. klubas, bendradarbiaudamas su Valstybiniu Kauno dramos teatru, dovanoja socialiai atsakingiems kviestiniams žiūrovams ir mecenatams premjerinį spektaklį ,,Barbora‘‘ (iš JAV sugrįžęs iškilus teatro režisierius Jonas Jurašas ryžosi dar kartą scenoje įgyvendinti šį kūrinį po keturių dešimtmečių pertraukos). ,,Tikime, jog norint kažką gauti, reikia duoti. Nenorime tiesiog imti paramos iš žmonių, kurie dėl savo sunkaus darbo gali džiaugtis gera finansine padėti‘‘, – teigia klubo nariai.

Šiais metais už spektaklį gautos lėšos skiriamos unikalios knygelės leidybai, kuri skirta mažiesiems diabetu sergantiems vaikučiams. Vokietijoje išleista knygelė verčiama ir adaptuojama mūsų ligoniukams. Šiuo metu Lietuvoje diabetu serga apie 800 vaikų, kasmet naujai šia nepagydoma liga suserga apie 30-50 ligoniukų.

Anksčiau „Kauno Tauro LIONS“ klubo surinktos lėšos buvo skirtos akliems ir silpnaregiams studentams remti, nuolat remiami neįgalūs sportininkai, organizuojami edukaciniai projektai vaikams su negalia. Suremontuoti fortepijonai, nupirkti kompiuteriai, elektroniniai knygų skaitytuvai, muzikos instrumentai, buities reikmenys, suteikta parama įvairių sričių respublikiniams moksleivių konkursams – tai tik dar vieni klubo narių kasdienybe tapę darbai.

Daugiau apie gerus darbus rasite: www.lions-tauras.lt

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min