Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vos per kelias minutes kaunietis praturtėjo 20 100 Lt

Valdemaras Seinauskas iš Kauno „Teleloto“ žaidime laimėjo 20 100 Lt.
Valdemaras Seinauskas iš Kauno „Teleloto“ žaidime laimėjo 20 100 Lt.
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, turinio kontrolė – partnerio rankose
0
A A

Sekmadienio vakarą „Teleloto“ studijoje „Auksinio drakono“ žaidime kaunietis Valdemaras Seinauskas vos per kelias žaidimo minutes savo sąskaitą papildė solidžia pinigų suma – 20 100 Lt. Kelininku dirbantis vyras sakė, kad jam dabar pats darbymetis. Laidos vedėjo paklaustas, kaip reaguoja į besipiktinančius vairuotojus dėl blogai nuvalytų kelių, vyras atsakė ramiai: „Visiems nepabersim“.

Su drauge, jos dukra ir broliu į sostinę atvykęs Valdemaras žaidė ramiai ir užtikrintai. Po pirmų keturių ėjimų jis turėjo 6700 Lt, o penktuoju bandymu sumą patrigubino. Turėdamas savo sąskaitoje 20 100 Lt, vyras nusprendė žaidimą stabdyti. Jeigu kaunietis būtų rizikavęs ir žaidęs iki galo, namo būtų išsivežęs 25 100 Lt.

Iš viso studijos žaidimuose žaidėjai laimėjo 73 600 Lt. „Teleloto“ didysis prizas–69 522 Lt – atiteko vienam žaidėjui, bilietą pirkusiam Šakiuose. Kadangi „Teleloto“ studijos žaidėjai prie seifų mieliau rinkosi pinigus, net trys automobiliai atiteko žaidėjams namuose.

Šį sekmadienį lošimas bus ypatingas: aukso puode liko milijonas, o automobiliai – vien naujieji visureigiai „Dacia Duster“. Visiems keliams pasiruošusių visureigių bus net penki ir visi jie bus išdalinti žaidėjams per vieną valandą. Daugiau informacijos – www.perlas.lt.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min