Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šokiruojantis interviu: kaip aš pradėjau kalbėti angliškai per kelias dienas!

Vitalija Kazlauskienė. Užsakovo nuotr.
Vitalija Kazlauskienė
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, turinio kontrolė – partnerio rankose
0
A A

„Tiesiog naršiau po kompiuterį ir jau po 2 savaičių pradėjau kalbėti angliškai“ – taip sako buhalterė Vitalija Kazlauskienė (51 m.). Perskaityk interviu su Vitalija ir sužinok, kaip gali greitai išmokti anglų kalbos per 14 dienų ir tik šiandien gauk 55 % Kalėdinę nuolaidą anglų kalbai išmokti!

– Ar esate prieš tai mokiusis anglų kalbos?

– Esu lankiusi pradedančiųjų anglų kalbos kursus. Ne vieną mėnesį sėdėjau prie knygų, lentelių, mokiausi žodžių. Įdėjau daug darbo, bet po kursų angliškai kalbėti negalėjau. Kursai padeda įtvirtinti žinias tiems, kurie jau kalba angliškai, bet pradedant nuo nulio kalbėti neįmanoma išmokti. Vienas žmogus po to man taip ir pasakė – kur tu girdėjai, kad kuris nors būtų išmokęs anglų kalbos kursuose? Po šios nesėkmės daugelį metų buvau atsisakiusi idėjos išmokti anglų kalbos. Bet prieš dvi savaites sužinojau apie Šveicarijos metodą.

– Kodėl nusprendei pradėti mokytis anglų kalbos dabar?

– Perskaičiau apie Šveicarijos metodą ir pirmą kartą mane sudomino galimybė po 2 savaičių kalbėti angliškai arba susigrąžinti pinigus. Patiko, kad kalbos mokysiuosi prie kompiuterio man patogiu metu, niekur nereikės eiti. Nusprendžiau pabandyti – jei nepavyks, susigrąžinsiu pinigus. Tą pačią dieną Šveicarijos metodo internetinėje svetainėje pasirinkau anglų kalbą, užsiregistravau ir pradėjau mokytis pirmojo žodžio.

– Kaip mokėtės anglų kalbos?

– Viskas vyko prie kompiuterio. Panašiai kaip maži vaikai mokosi kalbėti be lentelių, be namų darbų – tokiu pačiu principu pagrįstas ir Šveicarijos metodas – žiūrėjau paveikslėlius, klausiausi garsų ir tiesiog mokiausi kalbėti. Tai buvo visiškai kitokia mokymosi patirtis – kiekvieno užsiėmimo metu jaučiau, kaip darau pažangą. Maždaug penktąją dieną įvyko lūžis – sugalvojau, ką noriu pasakyti ir supratau, kad smegenys jau sudėliojo visa tai angliškai. Jokiuose kursuose to nebuvau patyrusi. Galėjau judėti į priekį savo tempu, niekas neskubino. Galėjau klausytis kiekvieno žodžio tarimo ir be jokio streso kartoti – namuose niekas negirdi, kai bandai žodžius ištarti. Vieną kartą pabandžiau, antrą, ir man pavyko. Mokydamasi pagal šį metodą supratau, kad anglų kalba yra daug paprastesnė, negu atrodė kursuose.

– Kaip jūs vertinate savo anglų kalbą po 2 savaičių?

– Pirmiausia pagaliau aš tiesiog galiu kalbėti angliškai ir dėl to labai džiaugiuosi!  Nėra jokių problemų žiūrėti filmą – girdžiu kokį naują žodį ir iš konteksto suprantu, ką jis reiškia.  Netgi pradėjau galvoti apie kelionę, nes nebebijau užsienyje ko nors nesuprasti.  Dėl to labai džiaugiuosi.

– Ką Jūs rekomenduotumėte žmonėms, kurie dar nekalba angliškai?

– Pradėk – tai bus paprasčiau negu tu galvojai! Šveicarijos programos internetinėje svetainėje pasirink kalbą ir pradėk nuo pirmojo žodžio. Tau pavyks!

Šveicarijos kalbų institutas siūlo – išmok kalbėti angliškai per 14 dienų arba susigrąžink pinigus. Tik šiandien – gruodžio 30 d. – gauk kalbų programą su 55 % nuolaida – tik 24 Lt (įprastinė kaina LTL 59). Apsilankyk www.SwissLanguages.com ir gauk nuolaidą savo kalbų mokymosi programai. Nepavėluok! Šiandien nuolaida tik pirmiesiems 100 klientų.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min