Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šokiruojantis interviu: „Naujuosius metus pradėjau su permainomis – numečiau 7 kg per savaitę!”

Monika Ragauskaitė
Monika Ragauskaitė
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, turinio kontrolė – partnerio rankose
0
Skaitysiu vėliau
A A

Monika Ragauskaitė (27) iš Kauno atvirai pasakoja, kaip sulieknėjo per 7 dienas pagal NordenHealth.com individualų dietos planą.

Sveika naujuosiuose metuose! Tik vakar pasibaigė Tavo lieknėjimo programa! Atrodai tiesiog puikiai!

- Ačiū! Pačiai smagu, kad tai padariau. Tas jausmas, kai girdi komplimentus, tiesiog nuostabus!

- Papasakok - kas Tave paskatino užsirašyti programai? Ar mėginai sulieknėti anksčiau?

- Putloka buvau kiek save prisimenu. Mokyklos laikais labai dėl to pergyvenau. Dabar prisimenant, nesitiki, kad vos prieš savaitę buvau tokia - putli. Iki šios programos buvau daug ką išmėginusi: vaikščiojau į vandens aerobiką, visur važinėjau dviračiu, žiemą slidinėjau. Todėl negaliu pasakyti, kad mažai judėjau. Bet iki pat netolimos praeities - be matomų rezultatų. Lūžio taškas, jeigu taip galima pasakyti, įvyko būtent Naujųjų metų išvakarėse. Supratau, kad dar vieni metai praėjo, bet aš nenumečiau nei kilogramo. Nežinau kaip kitoms, bet man numesti svorio visada buvo pagrindinis tikslas.. kurio siekiau ne vienerius metus.

- Ir ką Tu darei šį kartą kitaip, kad sulieknėtum?

- Supratau, kad mano problema tame, kad vis atidėvau lieknėjimą. Pavyzdžiui, iki kito pirmadienio ar kito mėnesio ir t. t. Dėl to niekada nepradėdavau. Šį kartą nusprendžiau nekartoti praeities klaidų. Pirmą sausio dieną internete radau galimybę sukurti individualų lieknėjimo planą. Tai buvo galimybė sulieknėti nebadaujant ir nesportuojant. Atsakiau į klausimus ir užsirašiau. Po vienos savaitės pasisvėriau ir - septynių kilogramų kaip nebūta! Dabar žiūrint į senesnes nuotraukas, net nesitiki, kad tai buvau aš. Dabar esu kitas žmogus!

- Ką Tu patartum kitoms moterims norinčioms atsikratyti nereikalingų kilogramų?

- Neatidėk pradžią! Ir kai pradėsi - išpildyk viską, visas 7 dienas, iki galo. Nesustok vos numetusi pirmuosius kilogramus.

NB! Savo lieknėjimo plano sudarymui eik į NordenHealth.com

Monika Ragauskaitė
Monika Ragauskaitė

NordenHealth.com tai unikalus lieknėjimo metodas, kuris nuo praeitų metų liepos prieinamas ir Lietuvoje. Panašiai kaip ryžtinga Monika, jau 38 tūkstančiai moterų visoje Lietuvoje atsikratė nereikalingų kilogramų. Metodas per 7 dienas duoda matomų rezultatų be fizinių treniruočių, be badavimo ir be lieknėjimo tablečių. Metodo pagrinde yra kiekvienam naudotojui asmeniškai sudarytas individualus lieknėjimo planas 7 dienoms. Visą lieknėjimo programos laiką Jūs turėsite galimybę konsultuotis su NordenHealth lieknėjimo ir mitybos specialistais.

Antsvoris turi įtakos ne tik Tavo išorei, jis taip pat didina širdies ir kraujagyslių ligų atsiradimo galimybę. Todėl NordenHealth.com siūlo Tau sudaryti individualų lieknėjimo planą ir atsikratyti nereikalingų kilogramų. Pirmajai 50 interesančių šiandien dietos sudarymą apmoka NordenHealth.com (pačiai tereikia sumokėti registracijos mokestį - 37 lt).

Savo lieknėjimo plano sudarymui eik į NordenHealth.com

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min