Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Balsuok už „Vilkyškių pieninės” kefyro turnyro dalyvius

Stalo futbolo stalas „Garlando G-500 Pure White“
Stalo futbolo stalas „Garlando G-500 Pure White“
Šaltinis: 15min
0
A A

Ar kada pagalvojai, kad kefyrą gertum ne tik dėl jo naudos kūnui ir sielai, bet ir dėl sportinio azarto? O jei dar už tai būtum apdovanotas? „Vilkyškių pieninė” ir „15min.lt” kviečia dalyvauti kefyro turnyre ir laimėti stilingą futbolo stalą „Garlando G-500 Pure White“ į savo biurą.

„WEB partners“ komanda entuziastingai priėmė „Kefyro iššūkį“. 10-imt susirinkusių personalo komandos narių savo biure vieningai siekė pagerinti „Kefyro iššūkio“ rekordą. Jų rezultatas – 3300 g kefyro / 29 sec.
VIDEO: Vilkyškių kefyro turnyras - WEB partners
„Greita spauda“ kolektyvas narsiai atrėmė „Kefyro iššūkį“. 10-ties narių komanda atidavė visas jėgas, siekdama iškovoti geriausią „Kefyro iššūkio“ rezultatą. Jų pasiekimas – 3300 g kefyro / 23 sec. „Greita spauda“ komanda parodžiusi geriausią rezultatą keliauja į kitą etapą! Kur varžysis su kitomis komandomis dėl pagrindinio prizo stilingo futbolo stalo „Garlando G-500 Pure White“ savo biurui.
 
VIDEO: Vilkyškių kefyro turnyras | Greita spauda
 
Naktį futbolo aikštėje susirinkę 8-ni „TonyBet“ kompanijos nariai priėmė komandinį „Kefyro iššūkį“. „Užsigrūdinę“ kefyro mylėtojai 2640 g kefyro įveikė vos per 20 sec. Tačiau „TonyBet“ komandoje, priešingai nei kitose, dalyvavo mažesnis (nei reikalaujama) žaidėjų skaičius, todėl komanda gavo -10s baudos. Taigi, jų rezultatas – 2640 g / 30 sec.
VIDEO: Vilkyškių kefyro turnyras | TonyBet
 
Balsuok už labiausiai patikusią komandą:
 
Žaidimo dalyviai – Lietuvos įmonės, kuriose dirba ne mažiau nei 10 darbuotojų. Pagrindinė žaidimo užduotis – kuo greičiau ir išradingiau išgerti 10 „Vilkyškių pieninės” 0,33 l talpos kefyro pakuočių.
 
Komentarai
Temos Kefyras
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min