Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Stasiulis „Muzikos akademijoje” bus baisesnis net už Ščiogolevaitę

Mindaugas Stasiulis
LNK nuotr. / Mindaugas Stasiulis
Šaltinis: 15min
0
A A

Radijo ir televizijos laidų vedėjas Mindaugas Stasiulis, praėjusiais metais buvęs vienas projekto „Muzikos akademija“ vedėjų, šiais metais vadovaus linksmai ir kompetentingai šou ekspertų kompanijai.

Kiekvieną šeštadienį šou ekspertai įdėmiai seks net ir menkiausias dalyvių pasirodymų detales ir bet kurią akimirką bus pasiruošę pateikti išsamų, intriguojantį, šmaikštų, o kartais, ir griežtą komentarą.

„Muzikos akademija“ man puikiai pažįstamas projektas. Galiu tik pasidžiaugti, kad sparčiai kylu karjeros laiptais - iš paprasto vedėjo tapau nuostabios šou ekspertų kompanijos nariu”, – leipsta juokais Mindaugas. “Žadu konsultuotis su pernykšte komisijos pirmininke Rūta Ščiogolevaite –noriu išsiaiškinti, kaip pravirkdyti dalyvius. Gerbiami “Muzikos akademijos” studentai, ruoškite nosines, būsiu baisesnis už pačia Ščiogolevaitę“, – perspėja naujasis šou ekspertas.

Tiesioginės transliacijos metu, kiekvieną šeštadienį šalia Mindaugo studijoje patogiai įsitaisys muzikos ir pramogų pasaulio įžymybės bei žinovai.

Tiesioginės transliacijos metu, kiekvieną šeštadienį šalia Mindaugo studijoje patogiai įsitaisys muzikos ir pramogų pasaulio įžymybės bei žinovai, žinomi Lietuvos žmones, kompetentingi savo srities profesionalai ir neeilinės asmenybės. Žinoma, svarbiausia šiame šou – muzika. Tačiau pro šou ekspertų akis nepraslys niekas – dalyvių sėkmės ir nesėkmės, karštos emocijos ir aistros, scenos jaudulys ir džiaugsmas. Tiesa, kurio iš 10 “Muzikos akademijos” dalyvių laukia pergalės ir šlovė, spręs pagrindinis šou teisėjas – žiūrovai. Tik jų balsai ir lems, kas taps nugalėtoju. Tačiau ekspertai jau pasiruošę su gera nuotaika ir taikliais komentarais padėti dalyviams užkariauti publikos simpatijas.
 
Naujo radijo stoties „Lietus“ ir LNK televizijos projekto „Muzikos akademija“ startas su Mindaugo Stasiulio vadovaujama šou ekspertu kompanija jau rytoj, rugpjūčio 29 dieną, 19 valandą per LNK televiziją ir pirmą kartą tiesiogiai per radijo stotį „Lietus“.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min