Dabar populiaru
Publikuota: 2019 kovo 2d. 17:02

Britas klubo operacijai pasirinko Lietuvą, mat gimtinėje būtų laukęs 80 savaičių

Širdies chirurgai operuoja
Santariškių klinikų nuotr. / Asociatyvi nuotrauka: operacija

Britui Peteriui Gaillardui reikėjo keisti klubo sąnarį ir šią operaciją jis nusprendė atlikti Lietuvoje, mat Jungtinėje Karalystėje būtų tekę laukti 80 savaičių. „Aš nepaprastai patenkintas“, – sakė 86 metų vyras. Apie tai praneša „Daily Mail“ sveikatos reporteris Samas Blanchardas.

Šiaurės Velse gyvenantis Peteris Gaillardas sako, kad klubo sąnario operacijos jam reikėjo žūtbūt. 2004 metais jam buvo pakeistas dešinysis klubas, o dabar skausmai išdavė, kad reikia keisti ir kairįjį.

Kreipęsis į britų Nacionalinę sveikatos tarnybą sužinojo, kad turės laukti mažiausiai 80 savaičių, taigi – metus ir septynis mėnesius.

„Aš jaučiau, kad savo amžiuje negaliu laukti. Viskas tik blogėjo, – sakė P.Gaillardas. – Noriu išnaudoti visą likusį gyvenimą, kaip galiu.“

Vyras pasirinko alternatyvą – išskrido į Lietuvą, kur 2018-ųjų spalio 8-ąją buvo atlikta klubo sąnario keitimo operacija. Už tai jis sumokėjo 6000 tūkst. svarų sterlingų (apie 7 tūkst. eurų), o tai bemaž dvigubai pigiau, nei operacija kainuotų privačioje klinikoje Jungtinėje Karalystėje.

„Rezultatai yra nepaprastai geri“, – apie operaciją Lietuvoje kalbėjo P.Gaillardas.

Be to, sugrįžęs namo jis sužinojo, kad britų Nacionalinė sveikatos tarnyba turi jam grąžinti dalį pinigų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min