Dabar populiaru
Publikuota: 2018 spalio 25d. 10:57

Dalis Vilniaus klinikinės ligoninės buvo likusi be elektros – vadovybė ramina ligonius

Vilniaus miesto klinikinės ligoninės Antakalnio filialas
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / Vilniaus miesto klinikinės ligoninės Antakalnio filialas

Ketvirtadienio rytą dalis Vilniaus miesto klinikinės ligoninės (VMKL) – filialas, esantis Antakalnio g. 124, pasitiko be elektros energijos. Nors patalpose buvo tamsu, tačiau ligoninės vadovybė tikina, kad grėsmė ligoniams nekilo.

Ketvirtadienio rytą į 15min kreipėsi sunerimęs vilnietis Marius K., kuris teigė, kad dalyje Vilniaus miesto klinikinės ligoninės, patalpose Antakalnio g. 124, jau 12 valandų nėra elektros energijos.

„Nuo vakar vakaro iki dabar (skaitytojo skundas 15min pasiekė apie 8 val.) Vilniaus miesto klinikinės ligoninės Antakalnio filiale nėra elektros. Kaip dirba laboratorijos, stacionaras? Kas per gedimas, kurio 12 val. negalima pašalinti? Galų gale tai juk ligoninė – ypatingos svarbos objektas“, – piktinosi vyras.

VMKL vadovybė tikina, kad pavojus pacientams tikrai nebuvo kilęs. „Elektra buvo dingusi, bet tikrai ne 12 valandų, o nuo 6 iki 8.30 val. šįryt. Techninis gedimas, bet dar neaišku, kodėl jis įvyko – šiuo metu yra specialistai, aiškinasi“, – 15min sakė VMKL direktoriaus pavaduotojas infrastruktūrai ir ūkiui Algimantas Vakarinas.

Dingus elektrai operacinėse, reanimacijos palatose įsijungė elektros generatoriai, tačiau pačioje ligoninėje išties buvo tamsu. Anot ligoninės direktoriaus pavaduotojo, apie šį incidentą informuota Vilniaus miesto savivaldybė, direktorius savo įsakymu sudarė darbo grupę, kuri surinks ir pateiks visą informaciją.

A.Vakarinas apgailestavo dėl įvykio, tačiau esą elektros instaliacija yra dar nuo 1966 metų, kai ligoninė pastatyta, tad gedimų galima buvo tikėtis.

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera
Parašykite atsiliepimą apie 15min