Dabar populiaru
Publikuota: 2021 sausio 7d. 17:20

Seimas paskyrė Irmą Juodienę Nacionalinės sveikatos tarybos nare

Irma Juodienė
Asmeninio albumo nuotr. / Irma Juodienė

Seimas paskyrė Lietuvos asociacijos „Gyvastis" tarybos narę, Kauno krašto nefrologinių ligonių draugijos „Kauno Gyvastis" pirmininkę Irmą Juodienę Nacionalinės sveikatos tarybos nare. Šiame poste ji pakeis Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacijos prezidentą Šarūną Narbutą, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Š.Narbutas atsistatydino iš Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacijos prezidento pareigų. O Nacionalinėje sveikatos taryboje ši kvota buvo pacientų organizacijos. Sveikatos reikalų komitetas gavo du pasiūlymus iš dviejų pacientų organizacijų ir balsavo alternatyviai.

Daugumos balsais nutarta, kad siūlysime parlamentui patvirtinti į Nacionalinę sveikatos tarybą kaip pacientų organizacijos atstovę I. Juodienę", – antradienį pristatydamas siūlymą sakė Seimo Sveikatos reikalų komiteto pirmininkas Antanas Matulas.

Komiteto vadovas pažymėjo laukiantis pokyčių Nacionalinės sveikatos tarybos veikloje: „Šios sudėties Nacionalinės sveikatos tarybos veikla yra labai blanki. Tie, kurie dirbote anksčiau, jūs matėte.

Todėl pasižadu, kad bandysime diskutuoti, aiškintis ir siūlyti sprendimus, kaip Nacionalinės sveikatos tarybos veiklą suaktyvinti, padaryti ją efektyvesnę arba spręsti, ar ji išvis tokia yra reikalinga, nes šiuo metu iš esmės ji stovi daugiau nuošaly sveikatos politikos ir kaip institucija, kuri privalo patarinėti parlamentui, ji savo funkcijas vykdo, galima sakyti, blogai."

Už I.Juodienės paskyrimą balsavo 94, nė vienas nebuvo prieš, susilaikė vienas Seimo narys.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min