Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2017 gegužės 12d. 17:47

Šiaulių reabilitacijos centras originaliai atidarė vandens ir purvo procedūrų skyrių

Šiaulių reabilitacijos centras atnaujino vandens ir purvo procedūrų skyrių
Alvydo Januševičiaus nuotr. / Šiaulių reabilitacijos centras atnaujino vandens ir purvo procedūrų skyrių
Šiaulių reabilitacijos centre buvo atidarytas atnaujintas vandens ir purvo procedūrų skyrius. Iki šiol čia veikė senos vonios nuo sovietinių laikų. Dabar įrangos ir baseinų gali pavydėti visos gydymo įstaigos. Galima pavydėti ir darbuotojų išradingumo – atidarymo svečiams naujasis skyrius buvo pristatytas teatralizuotai.

Šiaulių reabilitacijos centre jau veikia visiškai atnaujinti hidroterapijos ir peloidoterapijos skyriai. Nuo šiol čia teikiama žymiai daugiau procedūrų ir funkcijų. Įstaigos su tokia baze Šiauliuose daugiau nėra.

Saulius Vaivada, Šiaulių reabilitacijos centro Personalo skyriaus vadovas, patikslino, kad ligoniai čia gali gydytis su gydytojo siuntimu, kai paslaugos apmokamos ligonių kasų lėšomis, taip pat ir kai susimoka patys.

Įstaigos tikslas – teikti kompleksinės reabilitacijos paslaugas asmenims po įvairių ligų, turintiems fizinę negalią. Procedūros padeda žmonėms pasiekti savarankiškumą ar tiesiog pagerinti gyvenimo kokybę.

Susirinkusieji į atidarymą buvo nustebinti darbuotojų išradingumo. Pristatant naująjį skyrių, darbuotojai pasitiko persirengę senovės romėnais. O naujasis skyrius pristatytas lyg senovės Romos pirtis.

Alvydo Januševičiaus nuotr./Šiaulių reabilitacijos centras atnaujino vandens ir purvo procedūrų skyrių
Alvydo Januševičiaus nuotr./Šiaulių reabilitacijos centras atnaujino vandens ir purvo procedūrų skyrių

2016 metais centre apsilankė 12288 žmonės, o jiems suteikta per 233,4 tūkst. procedūrų.

Prieš pusantro dešimtmečio buvo rimtų kalbų apie šios įstaigos uždarymą, tačiau dabar iki pilnos laimės trūksta labai nedaug.

Centro direktorė Irina Jazdauskaitė-Uščiauskienė sako, kad pirmiausia viskas buvo daroma dėl kliento.

Iš vidaus sutvarkytas pastatas, tačiau iš išorės jis dar atrodo prastai: „Jau neilgai. Yra parengti projektai laiptų ir fasado atnaujinimui, greitai prasidės darbai.“

VšĮ ekonominį dugną buvo pasiekusi 2002 metais, kuomet per metus būdavo aptarnaujami apie 3700 žmonių. Tuomet įstaigoje dirbo vos 22 žmonės.

2014 metais klientų skaičius priartėjo prie 10 tūkst. ir sparčiai kyla. 2016 metais centre apsilankė 12288 žmonės, o jiems suteikta per 233,4 tūkst. procedūrų.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

00:29
21:57
01:27:07

15min metų knygų rinkimai

Naujas testas

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie 15min