Dabar populiaru
Publikuota: 2019 sausio 11d. 18:44

Nemokama pagalba moksleiviams – jau Kaune

Moksleiviai bendrauja su mokytoju
123RF.com nuotr. / Moksleiviai bendrauja su mokytoju

Vilniuje jau du mėnesius veikianti gimnazistų įkurta organizacija „Kartu tikrai galime“ atkeliauja ir į Kauną. Pagrindinis iniciatyvos tikslas – suteikti galimybę kiekvienam moksleiviui siekti aukštų rezultatų mokantis, nepriklausomai nuo jo socialinės padėties.

Visi norintys 11-14 metų vilniečiai jau nuo lapkričio kiekvieną sekmadienį renkasi mokykloje ir kartu su jiems paskirtais vyresnių klasių ( 9 – 12 gimnazijos klasės) savanoriais sprendžia iškilusius klausimus ar atlieka neaiškius namų darbus. Sausio 20 – ąją dieną 5 – 8 klasių moksleivius bei gimnazistus savanorius kviečiame pirmąjį kartą susitikti ir Kauno Technologijos universitete.

Sėkmingai veikiančios organizacijos išskirtinumas – jaunieji „mokytojai“, puikiai atrandantys ryšį su programos moksleiviais. Tikime, kad tokia patirtis labai naudinga ir dalyviams, ir jiems padedantiems savanoriams. Vaikai tobulina akademinius įgūdžius, supranta, jog pamokos gali būti įdomios bei atranda mokymosi džiaugsmą. Gimnazistai juos įkvepia siekti dar geresnių rezultatų, padrąsina stengtis ir toliau. Savanoriai, programos dėka, išbando save naujame „mokytojo“ amplua. Tai padeda apsispręsti dėl ateities profesijos, ugdo supratingumą bei kantrybę. Mums svarbu, kad savanorių ir dalyvių susitikimai būtų ne tik naudingi, bet ir smagūs.

Apie organizaciją pasakoja jos įkūrėjas Lukas Zimantas :

„Ši programa yra galimybė kiekvienam motyvuotam moksleiviui, nepriklausomai nuo jo socialinio statuso, tobulėti mokslo srityje. Telkdami gimnazistus padėti tiems, kam sunku, skatiname juos būti socialiai atsakingus. Nuoširdžiai didžiuojuosi tiek kiekvienu savanoriu, skiriančiu savo laiką, jėgas ir didžiausias pastangas pagalbai vaikams, tiek kiekvienu jaunuoju moksleiviu, kuris turi noro ir ryžto siekti kuo aukštesnių rezultatų. Jie ir yra mūsų organizacija.“

Labai tikimės, kad „Kartu tikrai galime“ sukuria malonią aplinką mokytis bei džiaugiamės, kad turime jau daugiau nei 100 dalyvių bei dukart daugiau savanorių. Savo atsiliepimais dalijasi ir jie:

„Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau savanoriauti šioje organizacijoje. Itin smagu pagelbėti žmogui, kuriam vienas ar kitas dalykas sunkiau sekasi, ir pamatyti tą šypseną, kai ką nors išsiaiškinate. Taip pat tai puiki proga susipažinti su daugybe motyvuotų, smagių, draugiškų žmonių.“ – mūsų savanorio Karolio įspūdžiai.

„Abi savanorės puikios, viską labai gerai išaiškina. Pamokė, kaip atsirinkti medžiagą, į ką koncentruoti dėmesį mokantis, kaip lengviau įsiminti, o to labai reikėjo. Rezultatus jau matome ir jie tik gerėja.” – pasiekimais džiaugiasi ir dalyvis.

Taigi kviečiame prie mūsų prisijungti tiek 5 – 8 klasių moksleivius, tiek vyresnius savanorius. Susipažinti su programa ir registruotis galite mūsų internetiniame puslapyje. Iki susitikimo Kauno Technologijos universitete jau sausio 20 – ąją!

Partnerio turinys
Temos: 1 Švietimas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

02:13
02:24
00:57

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min