Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugpjūčio 19d. 21:00

Po 30 metų vadovavimo iš pareigų traukiasi Panevėžio „Minties“ gimnazijos direktorius

Panevėžio „Minties“ gimnazija
www.jp.lt nuotr. / Panevėžio „Minties“ gimnazija

Panevėžio miesto savivaldybės administracijai teks pasukti galvas ieškoti ne vienai švietimo įstaigų vadovų. Konkursai skelbiami Juozo Balčikonio gimnazijos, Specialiosios mokyklos-daugiafunkcio centro, Pradinės, Muzikos ir Gamtos mokyklų, Rožyno progimnazijos direktorių pareigoms eiti. Be to, Savivaldybei teks ieškoti ir „Minties“ gimnazijos direktoriaus – ilgametis švietimo įstaigos vadovas Egidijus Samas įteikė prašymą trauktis iš vadovo pareigų.

„Minties“ gimnazijai E.Samas vadovauja nuo pat švietimo įstaigos įkūrimo, nuo 1989 metų.

Pats E. Samas sako, jog ateina laikas priimti sprendimus.

„Atėjo laikas apsispręsti. Tai ir padariau, nors nebuvo spontaniškas sprendimas. Teko ilgai pagalvoti prieš priimant sprendimą ir įteikti prašymą atsistatydinti iš pareigų. Paskutinė darbo diena turėtų būti rugpjūčio 30-oji. Tačiau iki tos dienos prašymą išeiti iš darbo svarstys Panevėžio miesto savivaldybės Taryba. Rytoj dalyvausiu Švietimo, mokslo ir jaunimo reikalų komiteto posėdyje, kuriame bus svarstomas pareiškimas išeiti iš darbo“, – aiškino ilgametis gimnazijos vadovas.

Pasiteiravus, kodėl nusprendė traukti iš pareigų, E.Samas trumpai paaiškino: „Visų pasitraukimo niuansų neaiškinsiu. Taip susiklostė ir priėmiau sprendimą išeiti. Nėra lengva tiek išdirbus mokykloje trauktis, bet tai mano sprendimas.“

Įstaigai vadovauja 30 metų

E.Samas įstaigai vadovauja 30 metų. Tarybai pritarus sprendimo projektui arba su darbuotoju sutarus dėl kitokių jo atleidimo sąlygų, su E.Samu bus pasirašytas Šalių susitarimas dėl jo darbo sutarties nutraukimo šalių susitarimu sąlygų.

Kol į Panevėžio „Minties“ gimnazijos direktoriaus pareigas konkurso būdu bus priimtas naujas direktorius, laikinai įstaigos direktoriaus funkcijas siūloma pavesti atlikti Panevėžio „Minties“ gimnazijos direktoriaus pavaduotojai ugdymui Ramutei Stasevičienei.

Savivaldybės tarybai priėmus sprendimą dėl darbo sutarties nutraukimo su E.Samu šalių susitarimu, darbuotojui bus išmokėta sutarta piniginė kompensacija. Gimnazijos atliktais skaičiavimais, 6 mėnesių piniginės kompensacijos dydis sudarytų 13 340 eurų (su socialinio draudimo įmokomis).

Kompensacija už nepanaudotas kasmetines atostogas darbuotojui bus išmokama už 38,97 darbo dienas, kas sudarytų 4145 eurų (su socialinio draudimo įmokomis).

„Jūsų Panevėžys“/www.jp.lt
Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera
Parašykite atsiliepimą apie 15min