Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugpjūčio 27d. 17:06

Vytauto Didžiojo universitetas jau pradėjo naujus mokslo metus

VDU
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / VDU

Šiemet Vytauto Didžiojo universitete studentai pradėjo šurmuliuoti kiek anksčiau nei įprastai – rugpjūčio 27 d., nors oficiali naujų mokslo metų šventė tradiciškai vyks rugsėjo 1-ąją.

Pirmadienį startavo savaitę truksiantys jau tradicija tapę „Įvado į studijas VDU“ renginiai, kurių metu pirmakursiams ne tik bus pristatyta studijų programa, dalykai bei dėstytojai, bet ir vyks kino seansai, koncertai, intriguojantys neformalūs pokalbiai, susitikimai su žinomais žmonėmis ir daug kitų įdomybių, kuriose apsilankyti kviečiami ir vyresni VDU studentai.

„Jau įsitikinome, kad pirmakursiai džiaugiasi įvadinės savaitės renginiais – jie palengvina jų adaptaciją universitete, o įvairūs susitikimai, konsultacijos, pristatymai padeda jiems perprasti netradicinę universiteto studijų sistemą, suteikia informacijos apie savo poreikių ir pomėgių realizavimo galimybes universitete“, – sakė VDU rektorius prof. Zigmas Lydeka.

Politikos mokslų ir diplomatijos fakultete nuo ryto susirinkę studentai išgirdo dekano Šarūno Liekio sveikinimą, vėliau susitiko su fakulteto administracija. Studentams sėkmės studijose ir vieną svarbiausių mokslo įrankių – šratinuką – įteikė Kauno meras Andrius Kupčinskas.

Informaciją studentams teikiančios VDU darbuotojos 15min.lt pasakojo, kad pirmakursiams aktualiausia informacija – kur koks fakultetas randasi ir kaip jį susirasti. Visiems studentams nemokamai dalijami aiškūs žemėlapiai su VDU priklausančių pastatų žemėlapių.

Nors „Įvado į studijas VDU“ renginiai subalansuoti pirmakursiams, šiemet prie jų prisijungti kviečiami ir vyresnių kursų studentai. Kasdien, nuo rugpjūčio 27 iki 31 d., 15 val. universitete vyks „VDU – daugiau nei specialybė“ projekto susitikimai su žinomais VDU absolventais ir bičiuliais, tarp kurių: alpinistas-verslininkas Tadas Jeršovas, Lietuvos krepšinio federacijos vykdomasis direktorius Paulius Motiejūnas, laidų vedėjas, žurnalistas Rytis Zemkauskas ir kiti.

Visų VDU studentų taip pat laukia išskirtinė Tarptautinio Kauno kino festivalio filmo „Sebė“ peržiūra (rugpjūčio 28 d. 19 val.), žinomų VDU Muzikos akademijos atlikėjų koncertas (rugpjūčio 29 d. 19 val.), o rugpjūčio 30 d. 21 val. – „VDU Radijo“ susipažinimo vakarėlis lofte „Gargaras“.

„Įvado į studijas VDU“ renginių kulminacija – Rugsėjo 1-osios šventė. Šiemet ji vyks studentams neįprastą dieną – šeštadienį.

„Įvado į studijas VDU“ renginių programą rasite čia

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie 15min