Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Jau beveik 7 tūkst. senjorų Vilniuje įsigijo metinius transporto bilietus už 10 Lt

Naujoji Vilniečio kortelė
Vilniečio kortelė
Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniuje jau beveik 7 tūkst. asmenų per savaitę įsigijo naują, terminuotąjį 365 dienų bilietą, skirtą senjorams, sulaukusiems 80 ir daugiau metų bei nuo 1939–1990 metų okupacijų nukentėjusiems asmenims: politiniams kaliniams ir tremtiniams, buvusių getų, koncentracijos ar kitokio tipo prievartinių stovyklų kaliniams.

Šiuo transporto bilietu papildžius Vilniečio kortelę, jis aktyvinamas viešojo transporto priemonėse, kaip ir visi kiti viešojo transporto bilietai – įlipus į autobusą ar troleibusą pakanka su Vilniečio kortele paliesti geltonojo komposterio ekraną ir sulaukti garsinio signalo. Bilietas bus pažymėtas, kai pasigirs garsinis signalas, o komposterio ekrane pasirodys laikas, iki kada galioja aktyvintas bilietas. Pasitikrinti, ar bilietas aktyvintas ir kiek laiko galioja, galima kaskart įlipus į viešojo transporto priemonę ir Vilniečio kortele palietus geltonąjį komposterį.

Vilniaus miesto savivaldybė atkreipia dėmesį, kad norint įkelti šį 365 dienų bilietą, Vilniečio kortelei turi būti priskirta 80 proc. nuolaida. Jei kortelei priskirta ne 80% nuolaida, tai norint pakeisti Vilniečio kortelei priskirtą nuolaidą, reikia kreiptis į SĮ „Susisiekimo paslaugos“ Klientų aptarnavimo centrą, esantį V. Kudirkos aikštėje.

Vilniečio korteles galima įsigyti ir papildyti spaudos kioskuose, MAXIMA XX ir MAXIMA XXX prekybos centrų informacijos skyriuose bei SĮ „Susisiekimo paslaugos“ Klientų aptarnavimo centre. Šiuo metu jau išplatinta beveik 460 tūkst. Vilniečio kortelių.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min