Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kontrolieriai viešojo transporto stotelėse per dvi dienas išdalino beveik 4500 butelių vandens

Kontrolieriai viešojo transporto stotelėse per dvi dienas išdalino beveik 4500 butelių vandens.
Kontrolieriai viešojo transporto stotelėse per dvi dienas išdalino beveik 4500 butelių vandens.
Šaltinis: 15min
0
A A

Kontrolieriai per dvi dienas keleiviams, laukiantiems viešojo transporto Žaliojo tilto ir Spaudos rūmų stotelėse, išdalino beveik 4500 butelių vandens. Taip vilniečius ir miesto svečius buvo kviečiama atsigaivinti karščiausiomis vasaros dienomis. Rytoj akcija vėl bus tęsiama, tačiau vandenį dalins „Savanorių centro“ savanoriai Kudirkos ir Katedros aikštėse.

„Vasara tikrai ypatingai karšta, todėl kviečiame vilniečius, miesto svečius net ir pasibaigus akcijai keliaujant nepamiršti kartu pasiimti ir geriamo vandens. Ne vienas keleivis gavęs vandenį „Žalia giria“ net apkabindavo kontrolieriams dėkodami už rūpestį. Džiugu, kad šią gražią Vilniaus mero Artūro Zuoko akciją pavyko įgyvendinti vos per vieną dieną“, – sakė SĮ „Susisiekimo paslaugos“ Kontrolės skyriaus vedėjas Danius Rinkauskas.

Vilniaus autobusuose ir troleibusuose įrengtos įvairios vėdinimo sistemos: orlaidės, stogo liukai, dirbtinė ventiliacija. Dažniausiai keleivius vežančios transporto priemonės turi kombinuotas sistemas – orlaides ir stogo liukus. Tose transporto priemonėse, kuriose nėra orlaidžių, salonai ventiliuojami per stogo liukus arba ant stogo įrengtų elektrinių ventiliatorių. Nors autobusuose ir troleibusuose yra vėdinama, tačiau, prasidėjus ypatingai karštai vasarai, šių vėdinimo sistemų transporto priemonėse nepakanka.
 
Tai ne pirmą akcija, kuria kontrolieriai nustebino vilniečius – žiemą šalčiausiu metu keleiviams dalinama karšta arbata. Skaičiuojama, kad žiemą arbata jau buvo pavaišinti daugiau nei 6000 vilniečių.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min