Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Meras Artūras Zuokas: „Žmogus per gyvenimą perskaito apie 2 tūkst. knygų, taigi Vilniaus knygų mugė puiki proga jas išsirinkti“

Artūras Zuokas Vilniaus knygų mugėje
Vilniaus sav. nuotr. / Artūras Zuokas Vilniaus knygų mugėje
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Vilniaus meras Artūras Zuokas šiandien apsilankė jubiliejinėje 15-oje tarptautinėje Vilniaus knygų mugėje, kur padėkojo mugės organizatoriams – Lietuvos leidėjų asociacijai ir Lietuvos parodų bei kongresų centro „Litexpo“ vadovams, įteikdamas paveikslą su Vilniaus Arkikatedra.

„Žmogus gali įsiminti vidutiniškai tris žodžius per sekundę. Taigi per gyvenimą žmogus gali perskaityti iš viso 2–3 tūkst. knygų, ir tai jeigu kasdien skaitytų po 50 puslapių. Štai per paskutinį pusšimtį metų išleista daugiau kaip 50 mln. knygų, taigi būtina atsirinkti kokybiškas knygas. Dėkoju organizatoriams už puikią galimybę mums visiems čia rasti daug labai gerų knygų“, – mugės atidarymo metu sakė Vilniaus meras A.Zuokas.

Vilniaus knygų mugė – pagrindinė leidėjų, autorių ir skaitytojų susitikimų ir bendravimo vieta, reikšmingas kultūros renginys Lietuvoje, didžiausia knygų mugė Baltijos šalyse. Mugė yra orientuota į skaitytoją, joje svarbiausia – knygos ir kultūriniai renginiai, diskusijos ir naujos pažintys, autoriai ir skaitytojai. Mugės dalyviai – leidyklos, knygų prekybininkai, užsienio šalių kolektyviniai stendai, mokslo institutai, aukštųjų mokyklų leidybos centrai, visuomeninės organizacijos, kultūros centrai, žiniasklaidos priemonės, muziejai ir galerijos, kt.

15-oji tarptautinė Vilniaus knygų mugė skirta klasikinei literatūrai ir Kristijono Donelaičio 300-ioms gimimo metinėms. Per 15 gyvavimo metų mugėje buvo pristatyta daugiau nei 3,5 tūkst. stendų, surengta daugiau nei 3,3 tūkst. renginių, per 15 metų apsilankė 280 knygų autorių, apie 780 tūkst. lankytojų.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min