Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nuo spalio 1 dienos koreguojami Vilniaus viešojo transporto tvarkarščiai

Naujieji Vilniaus autobusai „Castrosua“
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Vilniaus autobusai
Šaltinis: 15min
0
A A

Nuo spalio 1 dienos keisis Vilniaus viešojo transporto tvarkaraščiai, praneša savivakldybės įmonė „Susisiekimo paslaugos“.

Keisis 20, 27, 29, 31, 35, 36, 43, 50, 57, 59, 65, 66, 68, 76, 114, 115 maršrutų autobusų ir 13 maršruto troleibusų tvarkaraščiai.

Pasak įmonės, pokyčiai įgyvendinami atsižvelgus į viešojo transporto keleivių, sostinės įmonių pateiktus siūlymus, atsižvelgus į mokyklų pamokų tvarkaraščius.

Siekiant užtikrinti patogų susisiekimą viešuoju transportu S.Kerbedžio, Moliakalnio, Mileišiškių g. ir aplinkinių gatvių gyventojams, koreguojama 114 Saulėtekis–Kairėnų g.–Vinciūniškės autobusų maršruto trasa. Autobusai, važiuodami Plytinės g., žiedinėje sankryžoje suks į Dvarčionių g. ir važiuos Puodžių, S. Kerbedžio, Moliakalnio, Mileišiškių, Žolyno, Antakalnio gatvėmis iki Antakalnio žiedo.

Maršruto trasoje taip pat įrengtos keturios viešojo transporto stotelės (abiem kryptimis) – Juodvarnių, Stanislovo Kerbedžio, Stepono Kairio ir Moliakalnio. Atitinkamai keisis ir 114 maršruto autobusų eismo tvarkaraštis darbo bei poilsio dienomis, ir autobusai važiuos dažniau.

Po sankryžos rekonstrukcijos – papildomi sustojimai

Rekonstravus Žaliųjų Ežerų–Visalaukio gatvių sankryžą bei įrengus naują Visalaukio stotelę (abiem kryptimis), joje papildomai sustos 36, 65, 66 ir 76 maršrutų autobusai.

Taip pat po rekonstrukcijos darbų 65 Ožkiniai–Naujieji Verkiai–Balsių g.–Pagubė ir 76 Ateities–Balsių g.–Sakališkės–Bireliai maršrutų autobusai kaip įprastai važiuos pro Balsių progimnaziją, tačiau nebe pro apylanką, o naujai sutvarkyta Visalaukio gatve.

Tuo tarpu 76 maršruto autobusai ir po spalio 15 d. važiuos trasa, kuri buvo pakeista nuo liepos 1 d. – ji tampa nuolatine. Šio maršruto autobusai ir toliau užvažiuos į Ragučio, Balsių gatves, važiuodami tiek iš Ateities gatvės, tiek ir iš Birelių. Kaip ir anksčiau, maršrute poilsio dienomis autobusai važiuos dažniau.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min