Dabar populiaru
TIESIOGIAI
Publikuota: 2014 rugpjūčio 18d. 09:22

Populiariausiose sostinėse vietose apsigyveno flamingų būriai

Populiariausiose sostinėse vietose apsigyveno flamingų būriai. Vilniaus sav. nuotr.
Populiariausiose sostinėse vietose apsigyveno flamingų būriai. Vilniaus sav. nuotr.

Neryje ties Baltuoju tiltu, Vilnelėje ties Bernardinų sodu ir Europos aikštės fontane reklamos bendrovės „Experiential communications“ iniciatyva buvo sumontuotos rožinių flamingų instaliacijos. Paukščiai viešose Vilniaus erdvėse bus iki rugsėjo pradžios. Tai bendrovės dovana miestui, o idėja atskraidinti flamingus į Vilnių kilo norint nustebinti vilniečius ir miesto svečius.

Vadovavomės šūkiu – Pažiūrėk, koks Vilnius gražus! Šie paukščiai ne tik išsiskiria savo neįprasta išvaizda, ryškiomis spalvomis, bet yra labai bendruomeniški, todėl būriuojasi grupelėmis. Taigi, šia rožinių flamingų idėja norima paskatinti žmones ne tik džiaugtis gražiais vaizdais Vilniaus mieste, bet ir kuo daugiau laiko praleisti su savo artimaisiais“, – sakė bendrovės atstovė.

Vilniaus miesto savivaldybė primena, kad visi norintys, kad Vilnius taptų dar gražesnis, gali dalyvauti programoje Dovana Vilniui ir prisidėti kartu su Vilniaus miesto savivaldybe gražinant Vilnių. Vien praėjusiais metais, įteiktų dovanų vertė viršija milijoną litų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera

Metas rinktis

Naviguok į ateitį

Laikas iškylai

Vyrų mados savaitė

Venecijos meno bienalė

Dream 2 Drive

Parašykite atsiliepimą apie 15min