Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2014 08 18, 09:22

Populiariausiose sostinėse vietose apsigyveno flamingų būriai

Neryje ties Baltuoju tiltu, Vilnelėje ties Bernardinų sodu ir Europos aikštės fontane reklamos bendrovės „Experiential communications“ iniciatyva buvo sumontuotos rožinių flamingų instaliacijos. Paukščiai viešose Vilniaus erdvėse bus iki rugsėjo pradžios. Tai bendrovės dovana miestui, o idėja atskraidinti flamingus į Vilnių kilo norint nustebinti vilniečius ir miesto svečius.
Populiariausiose sostinėse vietose apsigyveno flamingų būriai. Vilniaus sav. nuotr.
Populiariausiose sostinėse vietose apsigyveno flamingų būriai. Vilniaus sav. nuotr.

Vadovavomės šūkiu – Pažiūrėk, koks Vilnius gražus! Šie paukščiai ne tik išsiskiria savo neįprasta išvaizda, ryškiomis spalvomis, bet yra labai bendruomeniški, todėl būriuojasi grupelėmis. Taigi, šia rožinių flamingų idėja norima paskatinti žmones ne tik džiaugtis gražiais vaizdais Vilniaus mieste, bet ir kuo daugiau laiko praleisti su savo artimaisiais“, – sakė bendrovės atstovė.

Vilniaus miesto savivaldybė primena, kad visi norintys, kad Vilnius taptų dar gražesnis, gali dalyvauti programoje Dovana Vilniui ir prisidėti kartu su Vilniaus miesto savivaldybe gražinant Vilnių. Vien praėjusiais metais, įteiktų dovanų vertė viršija milijoną litų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min