Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Senjorai Vilniaus kavinėse sekmadieniais tradiciškai bus vaišinami kava

Senjorai kavinėje
Senjorai kavinėje. Vilniaus sav. nuotr.
Šaltinis: 15min
0
A A

35 Vilniaus kavinės ir restoranai nuo gruodžio 7 dienos vėl pakvies senjorus kas sekmadienį susitikti mieste ir nemokamai pasivaišinti gardžia kava ar arbata.

Tradicinė, jau 14-ą kart vyksianti akcija „Iki pasimatymo prie kavos puodelio“ tęsis iki kitų metų sausio 11 d. Pirmąkart garbaus amžiaus vilniečiai į miesto kavines prie kavos puodelio buvo pakviesti 2001 m.

„Džiaugiuosi, kad šios akcijos dėka senjorai bendrauja, susitinka, netgi žino, kur Vilniuje skaniausia kava. Taigi kviečiu senjorus užsukti į kvapnios akcijos kavines ir restoranus jų nurodytu laiku ir pasimėgauti šiltu bendravimu su šventiškai nusiteikusiais bičiuliais.“, - kviečia senjorus sugrįžti į aktyvų miesto gyvenimą akcijos sumanytojas Vilniaus meras Artūras Zuokas.

Dešimtys tūkstančių senjorų jau pasinaudojo galimybe savaitgaliais pasikviesti bičiulius pasivaikščioti po Vilnių, o sužvarbus, užsukti į akcijoje dalyvaujančias kavines ir šiltai pabendrauti prie puodelio kavos.

Šią akciją drauge su Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacija ir VšĮ „Azzara“ senjorams organizuoja Vilniaus miesto savivaldybė.

Kavinės ir restoranai, kuriuose, pateikę pensininko pažymėjimą, senjorai galės pasivaišinti kava:
Agotos gryčia Šeškinės g. 59A 11:00 – 12:00
„Balzac“ Savičiaus g. 7 12:00 – 13:00
„Best Western Hotel Vilnius“ (restoranas) Konstitucijos pr. 14 13:00 – 14:00
„Briusly“ Islandijos g. 4 13:00 – 14:00
„Būsi trečias“ Totorių g. 18 13:00 – 14:00
„Chaika“ Totorių g. 7 13:00 – 14:00
„Charlie pizza“ Antakalnio g. 44 13:00 – 14:00
„Cozy“ Domininkonų g. 10 10:00 – 11:00
„Crustum“ kepyklėlė Konstitucijos pr. 7A, PC „Europa“ 13:00 – 14:00
„Dione“ ledainė Pilies g. 16 10:00 – 11:00
„Dvaras“ (viešbutis „Dvaras“) Tilto g. 3 - 1 10:00 – 11:00
„Jurgis ir Drakonas“ Pylimo g. 22 D 11:00 – 12:00
„Forest“ restoranų tinklas Vokiečių g. 8, Žirmūnų g. 2, PC „Iki“, Savanorių pr. 1, PC „Helios City“  13:00 – 14:00
„Fortas“ Konstitucijos pr. 7A, PC „Europa“ 13:00 – 14:00
„Franki vyninė“ Vilniaus g. 35 13:00 – 14:00
„Graf Zeppelin“ Savičiaus g. 9 13:00 – 14:00
GREEN Vilnius Hotel Pilaitės pr. 20 13:00 – 14:00
„Kitchen“ Didžioji g. 11 13:00 – 14:00
„Mano Guru“ Vilniaus g. 22 15:00 – 16:00
Marceliukės klėtis Tuskulėnų g. 35 13:00 – 14:00
„Meat lovers pub“ Šv. Ignoto g. 14 13:00 – 14:00
„Medininkai“ Aušros Vartų g. 6 13:00 – 14:00
„Murrr Cafe“ Pylimo g. 38 13:00 – 14:00
„The Old Green House“ L. Stuokos – Gucevičiaus g. 5 12:00 – 13:00
Senoji kibininė Vilniaus g. 12, Verkių g. 29 (Ogmios miestas, Šeimos aikštė 5) 13:00 – 14:00
„Soprano“ ledainė Pilies g. 3, Saltoniškių g. 9, PPC „Panorama“ 11:00 – 12:00
Sporto baras „Stars and Legends“ (viešbutis „Šarūnas“) Raitininkų g. 4 13:00 – 14:00
Viešbutis „Karolina“ (holo baras) Sausio 13-osios g. 2 13:00 – 14:00
Viešbutis Comfort Hotel LT Mindaugo g. 27 13:00 – 14:00
„Žemaitės“ viešbutis (restoranas) Žemaitės g. 15 13:00 – 14:00
Žuvinė Didžioji g. 31 13:00 – 14:00

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min