Dabar populiaru
Publikuota: 2014 lapkričio 27d. 10:36

Senjorai Vilniaus kavinėse sekmadieniais tradiciškai bus vaišinami kava

Senjorai kavinėje
Senjorai kavinėje. Vilniaus sav. nuotr.

35 Vilniaus kavinės ir restoranai nuo gruodžio 7 dienos vėl pakvies senjorus kas sekmadienį susitikti mieste ir nemokamai pasivaišinti gardžia kava ar arbata.

Tradicinė, jau 14-ą kart vyksianti akcija „Iki pasimatymo prie kavos puodelio“ tęsis iki kitų metų sausio 11 d. Pirmąkart garbaus amžiaus vilniečiai į miesto kavines prie kavos puodelio buvo pakviesti 2001 m.

„Džiaugiuosi, kad šios akcijos dėka senjorai bendrauja, susitinka, netgi žino, kur Vilniuje skaniausia kava. Taigi kviečiu senjorus užsukti į kvapnios akcijos kavines ir restoranus jų nurodytu laiku ir pasimėgauti šiltu bendravimu su šventiškai nusiteikusiais bičiuliais.“, - kviečia senjorus sugrįžti į aktyvų miesto gyvenimą akcijos sumanytojas Vilniaus meras Artūras Zuokas.

Dešimtys tūkstančių senjorų jau pasinaudojo galimybe savaitgaliais pasikviesti bičiulius pasivaikščioti po Vilnių, o sužvarbus, užsukti į akcijoje dalyvaujančias kavines ir šiltai pabendrauti prie puodelio kavos.

Šią akciją drauge su Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacija ir VšĮ „Azzara“ senjorams organizuoja Vilniaus miesto savivaldybė.

Kavinės ir restoranai, kuriuose, pateikę pensininko pažymėjimą, senjorai galės pasivaišinti kava:
Agotos gryčia Šeškinės g. 59A 11:00 – 12:00
„Balzac“ Savičiaus g. 7 12:00 – 13:00
„Best Western Hotel Vilnius“ (restoranas) Konstitucijos pr. 14 13:00 – 14:00
„Briusly“ Islandijos g. 4 13:00 – 14:00
„Būsi trečias“ Totorių g. 18 13:00 – 14:00
„Chaika“ Totorių g. 7 13:00 – 14:00
„Charlie pizza“ Antakalnio g. 44 13:00 – 14:00
„Cozy“ Domininkonų g. 10 10:00 – 11:00
„Crustum“ kepyklėlė Konstitucijos pr. 7A, PC „Europa“ 13:00 – 14:00
„Dione“ ledainė Pilies g. 16 10:00 – 11:00
„Dvaras“ (viešbutis „Dvaras“) Tilto g. 3 - 1 10:00 – 11:00
„Jurgis ir Drakonas“ Pylimo g. 22 D 11:00 – 12:00
„Forest“ restoranų tinklas Vokiečių g. 8, Žirmūnų g. 2, PC „Iki“, Savanorių pr. 1, PC „Helios City“  13:00 – 14:00
„Fortas“ Konstitucijos pr. 7A, PC „Europa“ 13:00 – 14:00
„Franki vyninė“ Vilniaus g. 35 13:00 – 14:00
„Graf Zeppelin“ Savičiaus g. 9 13:00 – 14:00
GREEN Vilnius Hotel Pilaitės pr. 20 13:00 – 14:00
„Kitchen“ Didžioji g. 11 13:00 – 14:00
„Mano Guru“ Vilniaus g. 22 15:00 – 16:00
Marceliukės klėtis Tuskulėnų g. 35 13:00 – 14:00
„Meat lovers pub“ Šv. Ignoto g. 14 13:00 – 14:00
„Medininkai“ Aušros Vartų g. 6 13:00 – 14:00
„Murrr Cafe“ Pylimo g. 38 13:00 – 14:00
„The Old Green House“ L. Stuokos – Gucevičiaus g. 5 12:00 – 13:00
Senoji kibininė Vilniaus g. 12, Verkių g. 29 (Ogmios miestas, Šeimos aikštė 5) 13:00 – 14:00
„Soprano“ ledainė Pilies g. 3, Saltoniškių g. 9, PPC „Panorama“ 11:00 – 12:00
Sporto baras „Stars and Legends“ (viešbutis „Šarūnas“) Raitininkų g. 4 13:00 – 14:00
Viešbutis „Karolina“ (holo baras) Sausio 13-osios g. 2 13:00 – 14:00
Viešbutis Comfort Hotel LT Mindaugo g. 27 13:00 – 14:00
„Žemaitės“ viešbutis (restoranas) Žemaitės g. 15 13:00 – 14:00
Žuvinė Didžioji g. 31 13:00 – 14:00

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Aktualu

15min studijoje – Ingrida Šimonytė

Aktualu

Trumpiau nei metus Kalėjimų departamentui vadovaujančiam R.Krikštaponiui – abejonės dėl neskaidrios veiklos

Aktualu

Vygaudas Ušackas meta iššūkį Ingridai Šimonytei: „Kol kas negirdėjau apie jos viziją“

Aktualu

Karą dėl šiukšlių aikštelės Antakalnyje stabdė policija: vilniečiai stojo prieš buldozerį, vartė tvoras

Aktualu

Į prezidento postą kandidatuosianti I.Šimonytė: „Matome pastangas paminti Konstitucijos vertybes“

Kodėl dėl dvigubos pilietybės turėsime balsuoti referendume?

Sportas

Deividas Česnauskis apsisprendė: po sezono baigs karjerą

Vardai

Su vyro šmeižtu Mia nesitaikys: „Jis turi manęs miegančios nuogos nuotraukų, kuriomis grasina“

Gražiausiu Šveicarijos kaimeliu vadinamas Lauterbrunenas

Gazas

WLTP standartai žudo dyzelius: „Porsche“ važiuos tik benzinu ir elektra

Aktualu

Popiežius Latvijoje kviečia krikščionis siekti dialogo, supratimo

24sek

Pasikeitę broliai Ballai Lietuvoje apsistos žvejų pamėgtoje vietoje

Aktualu

Dalia Grybauskaitė iš popiežiaus gavo telegramą

Vardai

Eglė Daugėlaitė: kaip jai pavyksta 6 val. ryte tiesioginiame eteryje atrodyti stulbinamai

Mokslas.IT

Kodėl kare draudžiama naudoti šiuos 9 ginklus?

Gyvenimas

„YourTango“ įkūrėja A.Miller: kas rodo santykių tvirtumą ir kaip mylėti besąlygiškai

Popiežiaus vizitas Gazas

Popiežius Pranciškus nustebino net policiją: kokią tiesą jis įrodė?

Verslas

Klaipėdos biurų ir sandėlių rinka pasipildys dar vienu objektu

Gazas

Vilniečiams prireiks kantrybės: po popiežiaus vizito vietos automobiliams atsilaisvins ne iš karto

Aktualu

STT informuoja: bus teisiamas asmuo, mėginęs papirkti karo mediką

Naujienos

Aktualu

15min studijoje – Ingrida Šimonytė

Aktualu

Trumpiau nei metus Kalėjimų departamentui vadovaujančiam R.Krikštaponiui – abejonės dėl neskaidrios veiklos

Aktualu

Vygaudas Ušackas meta iššūkį Ingridai Šimonytei: „Kol kas negirdėjau apie jos viziją“

Aktualu

Karą dėl šiukšlių aikštelės Antakalnyje stabdė policija: vilniečiai stojo prieš buldozerį, vartė tvoras

Aktualu

Į prezidento postą kandidatuosianti I.Šimonytė: „Matome pastangas paminti Konstitucijos vertybes“

Kodėl dėl dvigubos pilietybės turėsime balsuoti referendume?

Sportas

Deividas Česnauskis apsisprendė: po sezono baigs karjerą

Vardai

Su vyro šmeižtu Mia nesitaikys: „Jis turi manęs miegančios nuogos nuotraukų, kuriomis grasina“

Gražiausiu Šveicarijos kaimeliu vadinamas Lauterbrunenas

Gazas

WLTP standartai žudo dyzelius: „Porsche“ važiuos tik benzinu ir elektra

Aktualu

Popiežius Latvijoje kviečia krikščionis siekti dialogo, supratimo

24sek

Pasikeitę broliai Ballai Lietuvoje apsistos žvejų pamėgtoje vietoje

Aktualu

Dalia Grybauskaitė iš popiežiaus gavo telegramą

Vardai

Eglė Daugėlaitė: kaip jai pavyksta 6 val. ryte tiesioginiame eteryje atrodyti stulbinamai

Mokslas.IT

Kodėl kare draudžiama naudoti šiuos 9 ginklus?

Gyvenimas

„YourTango“ įkūrėja A.Miller: kas rodo santykių tvirtumą ir kaip mylėti besąlygiškai

Popiežiaus vizitas Gazas

Popiežius Pranciškus nustebino net policiją: kokią tiesą jis įrodė?

Verslas

Klaipėdos biurų ir sandėlių rinka pasipildys dar vienu objektu

Gazas

Vilniečiams prireiks kantrybės: po popiežiaus vizito vietos automobiliams atsilaisvins ne iš karto

Aktualu

STT informuoja: bus teisiamas asmuo, mėginęs papirkti karo mediką

Vardai

Daugiau vandens

Sveikata

Ruduo pilnas komplimentų

Parašykite atsiliepimą apie 15min