Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniaus miesto savivaldybė per teismą sieks iš Sveikatos apsaugos ministerijos susigrąžinti per 6 mln. Lt

Vilniaus savivaldybės pastatas
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Vilniaus savivaldybės pastatas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Lietuvos Aukščiausiasis Teismas galutinai išsprendė Vilniaus miesto savivaldybės ir UAB „Swedbank lizingas“ ginčą dėl daugiau nei 6 mln. Lt skolos bankui priteisimo.


Įvertinęs Sveikatos apsaugos ministerijos vienašališką atsisakymą sumokėti bankui ligoninės įrangos įsigijimo sumas pagal lizingo sutartis,  Aukščiausiasis teismas pripažino, kad savivaldybė turi teisę išsiieškoti patirtus nuostolius iš ministerijos.  
 
Vilniaus miesto savivaldybė, nedelsdama teikia ieškinį teismui, kad patirti nuostoliai būtų išieškoti iš Sveikatos apsaugos ministerijos ir atkurtas teisingumas - nuo  ministerijos veiksmų kenčia ir savivaldybė, ir bankai.
 
Minėta daugiau nei 6 mln. Lt suma susidarė dėl lizingo sutarčių, pagal kurias Vilniaus greitosios pagalbos universitetinė ligoninė (šiuo metu – Respublikinė Vilniaus universitetinė ligoninė) įsigijo medicinos įrangą, taip pat  ligoninės veiklai užtikrinti.
 
Nepaisant to, kad Respublikinė Vilniaus universitetinė ligoninė pagal Vyriausybės nutarimą kartu su visu Ligoninei  priklausančiu turtu buvo perduota Sveikatos apsaugos ministerijai, pastaroji vienašališkai atsisakė vykdyti savo įsipareigojimus, nors prieš tai tvirtino, kad kartu perims visus finansinius Vilniaus greitosios pagalbos universitetinės ligoninės įsipareigojimus bankui.
Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min