Dabar populiaru
Publikuota: 2014 sausio 3d. 16:02

Vilniaus mokytojų namuose – atsisveikinimas su Kalėdų eglutėmis

Renginio Vilniaus mokytojų namuose akimirka
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Renginio Vilniaus mokytojų namuose akimirka

Sausio 6 dieną 18 val. Vilniaus mokytojų namų kiemelyje rengiama šventė visai šeimai „Lik sveika, Kalėdų eglute“. Tylant didžiųjų švenčių šurmuliui organizatoriai kviečia atsisveikinti su eglutėmis, ragina neišmesti žaliaskarių į gatvę ar tarpuvartę, o atsinešti į Mokytojų namų kiemelį, palydėti jas miško globon, kad kitais metais vėl jos sugrįžtų į mūsų namus.

Nuo 17.30 val. Mokytojų namų kieme visų susirinkusiųjų lauks smagūs žaidimai, Vilniaus gerų vaikų bendruomenės pažymėjimų įteikimas (vaikams už gerus darbus), padėkos laiškų Kalėdų seneliui rašymas, linksmasis traukinukas ir kitos pramogos.

Nuo 18 val. scenoje dainomis pasveikins Artūro Noviko džiazo mokyklos ir projekto „X Faktorius“ dainininkai. Suskambus fanfaroms, į sceną įžengs paslaptingieji Ilgakepuriai miško gyventojai („Teatriuko“ aktoriai), kurie seks muzikinę pasaką. Zuikis Puikis vaišins kakava, o Trys Karaliai, vaikščiodami Vilniaus gatvėmis, užsuks į kiemelį, pasveikinti visų sulaukus 2014-ųjų. 

Šaudant fejerverkams ir skambant specialiai šiai šventei sukurtai atsisveikinimo dainai „Eglutės dalia“ pajudės sunkvežimis miško link, išveždamas nupuoštas eglutes.

Į šventę kviečiami visi, kurie puošė Lietuvoje ir užjūrio miškuose užaugintas eglutes ir tie, kurie tausodami gamtą savo namus dabino dirbtinėmis eglaitėmis. 

Šventę organizuoja Vilniaus miesto savivaldybė ir Vilniaus mokytojų namai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min