Dabar populiaru
Publikuota: 2014 sausio 10d. 14:43

Vilniaus savivaldybė ragina smulkius elektronikos prietaisus mesti į specialius konteinerius

Specialus konteineris elektros prietaisams
Vilniaus miesto savivaldybės nuotr. / Specialus konteineris elektros prietaisams

Vilniaus miesto savivaldybė ragina smulkius elektros ar baterijos energija maitinamus prietaisus mesti į specialius smulkiems elektros ir elektronikos prietaisams bei baterijoms skirtus konteinerius. Toks konteineris stovi ir Vilniaus miesto savivaldybėje, pirmame aukšte prie e.idėjų kambario.

Kaip praneša Vilniaus miesto savivaldybė, tikslios konteinerių stovėjimo vietos, adresai nurodyti  svetainėje www.mesk-i-konteineri.lt.  Todėl  nuo šiol nebenaudojamus smulkius  elektros ir baterijų  bei elektros  energija maitinamus prietaisus: lygintuvus, plaukų džiovintuvus, telefonus, skrudintuvus, ausines ir t.t. galima patogiai  ir tinkamai  išmesti tiesiog vykstant į darbą, paskaitas, mokyklą, tvarkant asmeninius ar šeimos reikalus.

Šiuos prietaisus išveš  tel. 1806 iškviestas EMP Atliekų TAKSI ir  jie  bus perdirbti  elektroninių atliekų perdirbimo gamykloje ,,EMP  recycling‘‘.

Draugiškai elgiantis su aplinka  ir metant visus  elektros ir baterijų energija maitinamus prietaisus į specialius konteinerius, galima laimėti ir prizus, o taip pat padėti rinkti gerumo taškus.

Iš viso Lietuvoje pastatyta 1000 specialių konteinerių. Jie yra dviejų tipų. Visos vietos skelbiamos svetainėje www.mesk-i-konteineri.lt.

Šioje svetainėje taip pat galite pažiūrėti video reportažą kaip  EMP perdirba elektros ir elektroninės įrangos atliekas.

Šios atliekos yra ,,draudžiamų į sąvartynus patekti atliekų sąraše“, nes irdamos sunkiaisiais metalais užteršia dirvožemį, vandenį ir tt.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min