Dabar populiaru
Publikuota: 2014 lapkričio 12d. 14:18

Vilniaus savivaldybei priklausančiame sklype iškils naujas privatus vaikų darželis

„Mažojo Trinapolio“ darželyje
Vilniaus sav. nuotr. / „Mažojo Trinapolio“ darželyje

Vilniaus savivaldybė pranešė spaudai, kad neseniai VšĮ „Vilniaus privačiai gimnazijai“ suteiktas leidimas savivaldybės nuomojamoje valstybinės žemės dalyje statyti naują vaikų darželį. Planuojama, kad privatų darželį Antakalnyje galės lankyti apie 80 vaikų. Šiuo metu privačius darželius Vilniuje lanko apie 3000 mažųjų vilniečių.

Apie 700 tūkst. litų sostinės savivaldybė investavo į darželio „Mažasis Trinapolis“ sutvarkymą. Kadangi savivaldybė tapo įstaigos dalininke, mokestis už vaiko išlaikymą šiame darželyje  yra mažesnis, nei kitose nevalstybinėse ikimokyklinio ugdymo įstaigose.  Netoli Verkių parko esantį privatų darželį  nuo spalio mėnesio gali lankyti  jau 230 vaikų. Įrengus  erdvias patalpas 2-iems grupėms, sukurta dar 50 naujų vietų, įrengta patalpa meninei veiklai ir virtuvė.

 Vilniaus miesto savivaldybė remia 7 iš 55 Vilniuje šiuo metu veikiančių privačių darželių:  tapdama dalininke, sudarydama sąlygas mokėti mažesnį mokestį už vaiko išlaikymą, leisdama savo nuomojamoje valstybinės žemės dalyje statyti darželio pastatus ar pagal panaudos sutartis neatlygintinai naudotis patalpomis.

Pastatų ar patalpų ilgalaikės panaudos galimybėmis džiaugiasi Montessori metodo centro darželis-mokykla, Žmonių su Dauno sindromu ir jų globėjų asociacijos darželis, Vilniaus prancūzų pradinės mokyklos ikimokyklinukai, VšĮ „Mažoji guboja“ ir VšĮ Tarptautinės Amerikos mokyklos Vilniuje darželinukai.  

Dauguma Vilniaus nevalstybinių ikimokyklinio ugdymo įstaigų bendradarbiauja su savivaldybės Švietimo skyriaus specialistais: konsultuojasi ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų ugdymo klausimais, gauna metodinę pagalbą, informaciją apie visus organizuojamus renginius  bei pasitarimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15min tema

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min