Dabar populiaru
Publikuota: 2015 liepos 3d. 15:31

Vilniaus vaizdais bus galima gėrėtis iš apžvalgos rato

Vizualizacija, kaip atrodys apžvalgos ratas Vilniuje
Vilniaus miesto sav. nuotr. / Vizualizacija, kaip atrodys apžvalgos ratas Vilniuje
Vilniuje jau kitą pavasarį gali atsirasti pasaulyje populiari pramoga – apžvalgos ratas. Vilniečiai ir miesto svečiai nuostabiais sostinės vaizdais galės gėrėtis pakilę į 60 metrų aukštį, romantiškai ir turiningai leisti laiką sukdamiesi virš vieno gražiausių Europos miestų.

Šią idėją savivaldybei yra pasiūliusi ne viena kompanija, norinti įrengti apžvalgos ratą Vilniuje ir jį eksploatuoti. Savivaldybė konsultuosis su šios paslaugos teikėjais dėl geriausios apžvalgai vietos parinkimo, kad atrakcionas skatintų pramogų turizmą ir taptų nauja miestiečių pamėgta traukos erdve. 

Vienu metu ratu suktųsi iki 240 žmonių, per valandą atrakcioną galėtų aplankyti iki 1800 pramogautojų.

„Tikimės, kad Vilniuje atsiras ypatingas modernus statinys, kuris džiugins miesto svečių akis ir taps naujuoju miesto simboliu, vietos smalsuolių ir turistų traukos vieta, tokia populiaria, kaip „Londono akis“ Anglijoje,“ – sako Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

Vienu metu ratu suktųsi iki 240 žmonių, per valandą atrakcioną galėtų aplankyti iki 1800 pramogautojų. Preliminariai svarstomos kelios ratui statyti tinkamos erdvės Vilniuje – teritorija prie prekybos ir pramogų centro AKROPOLIS, sporto zonos dalis prie Baltojo tilto,  skveras priešais Geležinkelio stotį,  apžvalgos aikštelė Subačiaus gatvėje bei kitos.

Gavusi pirminį Kultūros paveldo departamento pritarimą apžvalgos rato atsiradimo Vilniuje idėjai, savivaldybė  pradės svarstyti projektą, pakviesdama ir vilniečius aktyviai įsijungti į diskusiją ir išrinkti tinkamiausią miesto erdvę šiai pramogai. 

Konkursą planuojama skelbti rudenį, o Vilniaus apžvalgos ratu pirmąkart suktis  – kitą pavasarį. 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

00:36
52:13
17:22

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Kiekvienas gali

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min