TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniečio kortelę jau galima papildyti Lietuvos pašto ir „PayPost“ skyriuose

Vilniečio kortelė
BFL/Tomo Lukšio nuotr. / Vilniečio kortelė
Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniečio kortelę nuo šiol galima įsigyti bei papildyti visuose sostinės paštuose. Kortelę papildyti taip pat bus galima ir visuose Lietuvos pašto finansinių paslaugų „PayPost“ skyriuose. Taip sostinės viešojo transporto elektroninio bilieto platinimo vietų skaičius išplėstas dar 87 naujomis prekybos vietomis – nuo 162 iki 249.

„Nuolat siekiame, kad Vilniečio kortelė būtų prieinama kiekvienam vilniečiui ir miesto svečiui. Džiugu, kad šiandien dar trečdaliu išplėtėme prekybos taškų vietų skaičių, kas užtikrins, kad galimybė naudotis sostinės elektroniniu bilietu būtų dar patogesnė“, – sakė SĮ „Susisiekimo paslaugos“ Komercijos ir rinkodaros departamento vadovas Vaidotas Meškauskas.

„Vienas iš pagrindinių Lietuvos pašto tikslų yra tapti vieta, kur gyventojai galėtų naudotis kasdieninėmis paslaugomis. Džiugu, jog nuo šiol vilniečiai paštus ir „PayPost“ skyrius galės atrasti ir kaip viešojo transporto elektroninių bilietų pardavimo kanalą“, – sakė Lietuvos pašto Pašto tinklo tarnybos direktorė Inga Dundulienė.

Vilniečio kortelė yra daugiafunkcis elektroninis bilietas, su kuriuo galima naudotis ne tik viešuoju transportu, bet ir išsinuomoti oranžinius dviračius.

Vilniečio kortelę įsigyti ir papildyti taip pat galima Lietuvos spaudos bei Narvesen, Vaskota kioskuose, MAXIMA XX ir MAXIMA XXX prekybos centrų informacijos skyriuose bei SĮ „Susisiekimo paslaugos“ Klientų aptarnavimo centre V. Kudirkos aikštėje. Vilniuje šiuo metu jau išplatinta 465 tūks. Vilniečio kortelių.

Įsigijus Vilniečio kortelę, kortelės pardavimo vietoje ją galima papildyti elektroniniais terminuotaisiais 1, 3, 10, 30 ar daugiau dienų bilietais, 30 arba 60 min. elektroniniais bilietais ir pinigais. Vienu metu Vilniečio kortelėje gali būti nuo 1 iki 200 Lt e. pinigų, nuo 1 iki 50 vnt. 30 arba 60 minučių bilietų ir 1 arba 2 vienos dienos arba ilgesnės trukmės terminuotieji bilietai.

Vilniečio kortelė yra daugiafunkcis elektroninis bilietas, su kuriuo galima naudotis ne tik viešuoju transportu, bet ir išsinuomoti oranžinius dviračius (Vilniečio kortelė naudojama kliento identifikavimui). Tai bus galima padaryti startavus naujam dviračių sezonui balandžio 1 dieną.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min