Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniuje bus nutiesta per 80 km naujų vandentiekio ir nuotekų tinklų

Šaltinis: 15min
0
A A

UAB „Vilniaus vandenys“ planuoja nutiesti per 80 km naujų vandentiekio ir nuotekų tinklų, pastatyti naujus vandens gerinimo įrenginius ir rekonstruoti pusantro kilometro nuotekų tinklų. Prie naujai nutiestų nuotekų tinklų ketinama prijungti daugiau nei pustrečio tūkstančio gyventojų.

Iki šių metų pabaigos prie viešųjų vandentiekio ir nuotekų tinklų ketinama prijungti „Šeškinės“ ir „Jurgino“ sodų bendrijas, Naujosios Vilnios-Kairėnų, Antavilių, Daniliškių, Pavilnio, Gineitiškių bei Trakų Vokės teritorijas. Jų gyventojai netrukus galės džiaugtis ne tik naujai nutiestu vandentiekiu, bet ir naujais nuotekų tinklais.

UAB „Vilniaus vandenys“ įgyvendindami projektą „Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros renovavimas ir plėtra Vilniaus mieste“ pagrindines pajėgas telkia gyventojų aplinkos kokybei gerinti.

Įgyvendinant projektą, vandentiekio ir nuotekų tinklai jau nutiesti Antavilių, Lazdynų Pelėdos, J. Biliūno gatvėse, Gineitiškėse, „Šeškinės“, „Jurgino“ sodų bendrijose. Čia jau nutiesta virš 8 km naujų vandentiekio ir beveik 12 km naujų nuotekų tinklų, pastatytos 4 naujos nuotekų siurblinės. Prie nuotekų tinklų planuojama prijungti virš tūkstančio gyventojų.

Darbai beveik baigti ir Daniliškėse, kur tiesiami vandentiekio ir nuotekų tinklai, statomi vandens gerinimo įrenginiai. Čia jau nutiesta virš 2 km vandentiekio ir virš 5 km nuotekų tinklų. Taip pat jau pastatyta nauja nuotekų siurblinė bei vandens gerinimo įrenginiai. Šiuo metu vykdomi vandens gerinimo įrenginių paleidimo derinimo darbai ir bandymai. Rugsėjo pradžioje naujais patogumais jau turėtų džiaugtis pusantro šimto gyventojų.

Su rugsėju turėtų baigtis ir darbai Pavilnyje, kur jau nutiesta daugiau nei 18 km vandentiekio ir nuotekų tinklų, pastatytos dvi naujos nuotekų bei nauja vandentiekio siurblinė. Prie nuotekų tinklų bus prijungta apie 200 gyventojų.

Prisijungimo prie naujų nuotekų tinklų laukia ir virš 400 Trakų Vokėje gyvenančių žmonių. Šiuo metu vandentiekio ir nuotekų tinklų tiesimo darbai vykdomi E. Andre, Liepų al., Gerosios Valios, Gunkliškių, Sirpučių, Vanagiškių ir Vinkšnų gatvėse, montuojamos nuotekų siurblinės. Naujus nuotekų tinklus iki šių metų pabaigos turėtų išbandyti ir 700 Naujosios Vilnios bei Kairėnų gyventojų.

Darbus ketinama užbaigti iki 2014 metų gruodžio 31 d.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min