Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Žinomos dizainerės vaiką vagys paliko be brangaus dviračio

Pavogtas toks kaip šis dviratis.
„Hawaii.lt“ nuotr. / Pavogtas toks kaip šis dviratis.
Šaltinis: 15min
0
A A

Interjerus kurianti vilnietė Vėtrė Markevičiūtė pripažįsta, kad po vagystės dėl sunkmečio jos dukrai teks apsieiti be dviračio. Todėl visos viltys – į policininkus, tačiau ir pastarieji jau leido suprasti, kad stebuklų iš jų tikėtis neverta.

Ne vieną interjerą sukūrusi, nuosavą interneto svetainę turinti vilnietė menininkė ir dizainerė V.Markevičiūtė skaičiuoja nuostolius ir suka galvą, kaip paguosti savo vienuolikmetę dukterį.Namas yra rakinamas ypatingomis spynomis, taip paprastai pas mus neįeisi“ – vagyste stebėjosi dizainerė V.Markevičiūtė.

Pavasario išvakarėse įžūlūs vagys pačiame Vilniaus senamiestyje nugvelbė brangų dviratį.

Apie 1500 litų kainavęs moteriškas kalnų dviratis Scott Contessa 50 per žiemą buvo laikomas prirakintas gerai saugomo triaukščio daugiabučio šv.Stepono gatvėje laiptinėje. Tačiau po nakties šeimininkams liko tik perkirpta spyna. Tuo pačiu dingo ir dar vienų kaimynų dviratis.

Vagis – išrankus

„Greičiausiai kažkas iš namo gyventojų, tikrai ne iš svetimų!“ – šeštadienį kalbėdama su naujienų portalu15min.lt, pareiškė V.Markevičiūtė. Ji pridūrė, kad įtariamųjų ratas siauras: arba kaimynai, arba jų draugai. „Ateiti iš lauko ir pavogti būtų tiesiog neįmanoma! Nes pavogta buvo vidurnaktį, o namas yra rakinamas ypatingomis spynomis, taip paprastai pas mus neįeisi“, – pasakojo vilnietė.

Ji mano, kad dukters dviratis krito į akį neetatiniams vagims, kurie netgi sau leido išsirinkti, ką vogti. „Čia kažkas iš tų, kas lankėsi name ir matė, kad laiptinėje laikomi gyventojų dviračiai. Nebuvo pavogti visi dviračiai – buvo atrinkti geriausi! Nes jeigu vogtų tas, kas eina vogti kiekvieną dieną – būtų išnešęs visus penkis dviračius, kiek tik jų buvo“, – svarstė ponia Vėtrė.

Policijai stinga rankų

Galbūt dizainerės įžvalgos labai palengvino užduotis Vilniaus policininkams?Kartais atsiranda dviračiai... – iš šios pareigūno frazės apvogtos vilnietės suprato, kad iš policijos stebuklų tikėtis neverta.

„Ne, jie iš viso nesiruošia nieko daryti... Aš tuo įsitinau. Ką jie ieškos? Jiems tai – tik laiko gaišimas, kai tenka važiuoti ir fiksuoti tokius reiškinius. Policijai visiškai neįdomu, kaip mūsų name gyvenama, kad pas mus nė vienas žmogus neįeina nepastebėtas“, – įsitikinusi V.Markevičiūtė.

Moteris teigė supratusi policijos nusiteikimą ieškoti dingusio dviračio vien iš tokios pareigūno replikos: „Kartais atsiranda dviračiai...“

„Mes su kaimyne taip ir užklausėme – kiek per pastaruosius penkerius metus taip atsirado dviračių? Policininkas tylėjo...“ – pasakojo naujienų portalui 15min.lt pašnekovė. Vis dėlto moteris sakė suprantanti ir pareigūnus, nes iš jų išgirdo, jog miesto policijoje trūksta 190 etatų – tiesiog nėra, kas dirba.

Dizainerė minėjo, kad šiltuoju metų laiku dukteriai būdavo labai smagu sukiotis dviračiu po senamiestį. Tačiau naujo dviračio mama pirkti nežada: „Dabar toks laikmetis, kad, deja, teks nuskriausti... Dabar naujas dviratis nebebus pirmo būtinumo pirkinys.“

Komentarai
Temos Dviratis
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min